Zlepšujeme.cz
Zlepšujeme na Facebooku
775 213 667
„SEO optimalizace se slevou až 30% - do 30.4.2016“

Webové stránky - návrhy, tvorba a řešení na míru

Originální a moderní webové stránky pro vaši firmu a podnikání.

Internetové studio Zlepšujeme se zabývá od roku 2008 tvorbou webových stránek na klíč. V našem portfoliu jsou webové stránky různých firem z mnoha oborů. Od hotelů, přes restaurace, e-shopy s oblečením nebo parfemy, reklamní agentury nebo stránky řemeslníků a OSVČ.
Žádný klient pro nás není malý. Rádi a bez výjimek se věnujeme všem s maximální pečlivosti.

Pro každého zákazníka navrhujeme moderní, přístupné a přehledné webové stránky, které maximálně podpoří efektivitu provozu webu a ekonomické cíle klienta.

Díky Zlepšujeme máme nové, kvalitní webové stránky - Aria Travel

Reference tvorby webových stránek "Zlepšujeme.cz pro nás pracuje od roku 2009, kdy nám postavili první web, zoptimalizovali obsah pro vyhledávače Seznam a Google a podstatným způsobem zvýšili návštěvnost. Byl to první rok, kdy jsme prodali všechny naše zájezdy a denně nám volali zájemci o naše služby. Od té doby máme od Zlepšujeme Praha třetí web a pořád je na předních pozicích. Letos pro nás připravili i modul na objednávku a správu zájezdu.
V průběhu spolupráce jsme vždy dali na jejich rady a proto se nám daří a můžeme si dovolit rozšiřovat vozový park i nabídku zájezdů.

"Můžeme jen doporučit." - Tomáš K., Aria Travel

Webové stránky od 5.000 Kč

Nabízíme tvorbu webových stránek s cenou od 5.000 Kč. Chcete kvalitní firemní stránky, mikrostránky nebo rozsahlé internetové portfolio? Stačí se jen ozvat a vše probereme. Neplaťte jinde více, když nemusíte.

Pohodlný redakční systém

Máte obavy z úprav obsahu webových stránek? Už nyní se bojíte administrace webu? Buďte v pohodě! S naším snadným redakčním systémem Veresy to jde hravě. I správu webu můžete mít rádi.

Webdesign a vzhled webu

Chcete zapůsobit na první pohled a vzbudit dobrý dojem? Nechte to na grafice webu. Svěřte nám webdesign a vytvoříme pro vás jedinečnou, originální, čistou a hlavně přehlednou grafiku webu.

Tvorba webových stránek na klíč

Webové stránky realizujeme od návrhu, přes přípravu redakčního systému, doprogramování potřebných funkcí až po zákaznické testování a spuštění do provozu, včetně pravidelného zálohování a kvalitního webhostingu.
+ řešení webu zaměřené na vysoký výkon a přední pozice
+ příprava obsahu s využitím relevantních klíčových slov
+ získání cílené návštěvnosti díky SEO nástrojům v administraci
+ pohodlná, snadná a intuitivní administrace v českém jazyce
+ webové stránky, včetně e-mailů za odpovídající cenu

Reference

Za ta léta máme stovky realizací webových stránek a desítky spokojených zákazníků z mnoha oborů.
+ máme kladné reference

Naše zkušenosti

Neustále jdeme s dobou a tak máme bohaté zkušenosti nejen s tvorbou webových stránek, ale také s moderními trendy, psychologií návštěvníka a zákazníka a podobně.
+ máme bohaté zkušenosti

Návrhy a tvorba aplikací a doplňků na míru

Máte specifický požadavek na funkci webových stránek? Máte obavy, že ji v nabídce nenajdete? Žádný problém. Požadovanou funkci navrhneme, naprogramujeme a implementujeme do našeho redakčního systému. Máte obavy z vysokých nákladů? Zbytečně :) Více na: Vývoj aplikací
+ možnost doprogramování doplňků a webových aplikací na míru

Weby pro hotely a restaurace

Díky návrhu specifického doplňku - modulu pro web na přání klienta nyní nabízíme i novým zákazníkům doplněk Správa jídelního a nápojového lístku, který je určen pro restaurace, pizzerie, kavárny, bistra a hodí se také pro hotely, penziony, hostely a chalupy k pronájmu.
+ jídelní a nápojový lístek v administraci webu

Novinky

Akce - dárky - služby zdarma

07. 01. 2016

Seznamte se s našimi akcemi a získejte například webové stránky zdarma, praktický dárek jako Mikrostránky nebo služby SEO optimalizace se zajímavou slevou. Kontaktujte nás ještě dnes!

Webové stránky ZDARMA !!!

19. 10. 2015

Opravdu zajímavá akce! Získejte webové stránky s administrací zdarma! Akce platí do 31.10.2015. Nezaváhejte a kontaktujte nás! Stačí jen dobrý nápad a záměr.

Levné stránky pro OSVČ

12. 10. 2015

Jako podporu drobného podnikání jsme uvolnili 100 instalací redakčního systému pro OSVČ. Jste řemeslník? Jste živnostník? Ušetřete s námi více jak 12.000 Kč a získejte kvalitní webové stránky.

Může se vám hodit

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace stránek pro vyhledávače - metoda SEO, je cesta k úspěchu na Internetu. SEO optimalizace pomáhá umístit internetové stránky na navštěvované přední pozice.

Kontakt

Trávníčkova 1773/23
15500 Praha 5 - Stodůlky
+420 775 213 667
info@zlepsujeme.cz

mapa webu
katalog odkazů | partneři | odkazy

Zlepšujeme veresy
Webové studio Česká Zábava Tvorba webu Ostrava Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek