„Koření pro vaše podnikání“

Tvorba webových stránek - webové stránky s redakčním systémem

Chcete oslovit nové zákazníky? Požadujete moderní a přístupné webové stránky, které předají potřebné informace a podpoří vaše obchodní aktivity? Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit reprezentivní webové stránky, které budou vytvořeny plně dle standardů a vašich požadavků. Chcete být více jak jeden krok před konkurencí?

V tom případě potřebujete přístupné webové stránky, které splňují současné trendy a požadavky návštěvníků a Internetu. Objednejte si webové stránky s administrací obsahu. Nabízíme vlastní redakční systém Veresy, který zvládne obsluhovat i vaše asistentka a v základní verzi řeší 98% běžných požadavků současné klientely. Chcete aby váš web dobře vypadal? Navrhneme Webdesign nového webu přesně dle vašich požadavků.

Co všechno získáte s novým webem?

Redakční systém pro pohodlnou správu obsahu webových stránek
Moderní a přehledný design
Doménu a hosting zdarma
Mikrostránky zdarma

Zřízení a nastavení všech potřebných služeb
Technickou podporu a zálohování webu

Ano, mám zájem o nové webové stránky >>>>>>>

Tvorba webových stránek od Zlepšujeme - profesionalita, přístup, funkce a dobré ceny

Tvorbu webových stránek zajišťujeme pro naše zákazníky od roku 2008 a za tu dobu jsme vytvořili několik desítek zcela individuálních projektů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Nechrlíme desítky webů měsíčně. Naopak. Zajišťujeme tvorbu 2-3 webových stránek měsíčně a tak můžeme zajistit maximální možnou péči každému projektu. Chcete aby vaše webové stránky byly mezi nimi? Ozvěte se a zahrneme vás do plánu. Webové stránky vytváříme od 72 hodin do cca. 30 dnů dle náročnosti zakázky.

 

Získejte nové, moderní a kvalitní webové stránky s pohodlnou administrací a cenou od 5000 Kč.

Léta zkušeností, spokojení zákazníci a zajímavé slevy na tvorbu webových stránek s administrací až 30% pro OSVČ, nové subjekty a další akční nabídky.

Reference - webové stránky akcypris.cz

"Vážený pane Borůvko, vzhledem k tomu, že web a vše ostatní již plně funguje, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a ochotu při vytváření mojí prezentace. Do budoucna Vás budu doporučovat např. u mých advokátních kolegů. 
Přeji úspěšný pracovní den. 
Zůstávám s pozdravem, 
Mgr. Martin Cypris 
advokát

Novinky

Akce - dárky - služby zdarma

Seznamte se s našimi akcemi a získejte například webové stránky zdarma, praktický dárek jako Mikrostránky nebo služby SEO optimalizace se zajímavou slevou. Kontaktujte nás ještě dnes!

přečíst celé

Levné stránky pro OSVČ

Jako podporu drobného podnikání jsme uvolnili 100 instalací redakčního systému pro OSVČ. Jste řemeslník? Jste živnostník? Ušetřete s námi více jak 12.000 Kč a získejte kvalitní webové stránky.

přečíst celé

Webové stránky ZDARMA !!!

Opravdu zajímavá akce! Získejte webové stránky s administrací zdarma! Akce platí do 31.10.2015. Nezaváhejte a kontaktujte nás! Stačí jen dobrý nápad a záměr.

přečíst celé
Kontaktní formulář
✗   ZAVŘÍT