SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Tvorba webových stránek s administrací | výroba stránek Praha

Jak těžké je najít zákazníka a kolik úsilí vás to stojí? A jak by se vám líbilo, kdyby si vás našel sám? Stačí na to kvalitní webové stránky od Zlepšujeme.cz a máte o starost a práci méně.

Tvorba webových stránek bez zbytečných starostí

Osobní schůzka

Probereme

V klidu nad kávou probereme
a zjistíme co potřebujete.

Návrh webu dle požadavků

Navrhneme

Následně navrhneme funkční architekturu a strukturu stránek.

Tvorba webu na míru

Vytvoříme

Vytvoříme moderní design webu, který každý pochopí.

Spuštění webu do provozu

Spustíme

A na konec ... schválené stránky spustíme do provozu.

Dobrých webů je jako šafránu. A všechny jsou od nás!

Chcete oslovit a získat nové zákazníky? Požadujete moderní webové stránky na míru, které podpoří vaše obchodní aktivity? Jděte s dobou a nechte si vytvořit nové webové stránky, které budou plně dle vašich požadavků a očekávání zákazníků. Chcete být krok před konkurencí?
Objednejte internetové stránky u nás! Tvorbu webových stránek s administrací nabízíme déle jak 10 let a máme vlastní redakční systém pro webové stránky.

Výhodná nabídka, která vás nadchne

V klidu nad kávou probereme a zjistíme co potřebujete.

Od 1.000 Kč

Ty nejlevnější stránky na trhu.

Od 15.000 Kč

Malé webové stránky.

Od 25.000 Kč

Standardní firemní stránky. *

* Webhosting na 12 měsíců k webu zdarma jako dárek.

Vašim internetovým stránkám zajistíme i návštěvnost z vyhledávačů nebo z PPC reklamy

Levné webové stránky pro OSVČ

Tvorba stránek pro OSVČ

Cena jen od: 1.000-5.000 Kč
Digitální vizitky až malé webové stránky

Nabízíme tvorbu stránek šitou na míru přesně OSVČ, živnostníkům a řemeslníkům, kteří hledají levné, ale přesto kvalitní webové stránky pro svou digitální prezentaci na Internetu za dobrou cenu.
Získejte levné webové stránky!

Webové stránky pro firmy

Tvorba stránek pro firmy

Základní firemní weby od: 15.000-18.000 Kč
Jednoduché firemní weby s využitím šablony

Chcete kvalitní firemní internetové stránky s pohodlnou administrací v českém jazyce a spoustou užitečných funkcí, které oceníte pro svou jednoduchost a účinnost?
S námi je to snadné!
Pište na info@zlepsujeme.cz

Webové stránky pro všechny

Tvorba stránek pro všechny

Standardní cena webu od: 25.000-32.000 Kč
Individuální zpracování grafiky na přání

Ať jste hudebník, hoteliér, majitel restaurace, kovář, obchodník, instruktor létání, dopravce nebo kominík, jenž nosí štěstí, máme webové stránky pro všechny. Stačí se ozvat a sdělit nám svou představu.
Objednejte ještě dnes!

TIP na tvorbu webových stránekTIP: Kontaktujte Zlepšujeme.cz v kterékoliv fázi potřeby tvorby nového webu.
Ať se jedná o první web, redesign starého (grafické omlazení webu) nebo při nespokojenosti se současným webem.
Pokud to s podnikáním myslíte vážne, pořidte si kvalitní nástroj pro digitální prezentaci na Internetu.

Výroba webových stránek


Klíčová slova: tvorba webových stránek s administrací, výroba www stránek, tvorba internetových stránek Praha, tvorba stránek na míru, tvorba www stránek na zakázku, výroba webových stránek Praha, webové stránky


Pro naše pikantní webové stránky jedou do Prahy zákazníci i z Moravy

Pokud se chcete prosadit, potřebujete webové stránky, které splňují trendy a požadavky vyhledávačů a návštěvníků. Objednejte si webové stránky se snadnou administrací v českém jazyce. Webové stránky s administrací Veresy zvládne obsluhovat každý. Vy, společník, i vaše asistentka nebo recepční. Naše webové stránky vyřešili problémy více jak 115 klientů. A ke tvorbě www stránek nabízíme i další služby jako SEO optimalizace pro vyhledávače, SEO konzultace, správu PPC kampaní a mnoho dalších. S námi vyřešíte Internet Marketing se vším všudy.

Objednejte snadno nové webové stránky a buďte do 30 dnů úspěšní na Internetu. Zvládáme ještě 2 nové zakázky!

Tvorba webových - internetových stránek - Zlepšujeme.cz

„Kvalitní webové stránky Vám pomohou oslovit cílovou skupinu, kterou chcete zaujmout. Ve 21. století to bez webových stránek zkrátka nejde. Tvorbu webových stránek zajistíme od návrhu, realizace, spuštění i optimalizace pro vyhledávače dle současných standardů.“

Bc. Jan Borůvka, Zlepšujeme.cz

Tvorba internetových tránek které fungují a získávají zákazníky

Všechny webové stránky s administrací které realizujeme pro naše zákazníky na zakázku, vytváříme dle současných standardů a proto s tvorbou stránek získáte nejen přehlednou administraci, ale také bezchybný zdrojový kód, plnou nezávislost nad obsahem, Responzivní design pro mobily a tablety pomocí CSS, který se korektně zobrazuje i v mobilních zařízeních a rozhraní webu vytvořené jazykem PHP a HTML5.

Co všechno získáte s novým webem na míru?

Proč mít webové stránky

Webové stránky v novém digitálním světě jsou téměř nutným nástrojem pro podporu podnikání. Nejen že vás prostřednictvím webových stránek může kontaktovat zákazník, ale můžete i při off-line propagaci odkázat potenciálního zákazníka na svůj web a tím ovlivnit výsledek jeho rozhodovacího procesu. V současné době není obor, který by nepotřeboval propagaci prostřednictvím webových stránek.

Standardy webových stránek

My ve Zlepšujeme.cz neustále sledujeme webové standardy a tak je naše nabídka vždy v souladu s trendy webové tvorby. Snažíme se našim zákazníkům nabízet jednoduché a přístupné webové stránky, které dokáže ovládat návštěvník a potenciální zákazník a tak na webu setrvá co nejdéle a provede npotřebnou interakci - odešle poptávku, vyplní formulář, přihlásí se k odběru novinek.

Co umíme

Jdeme neustále s dobou. Zdokonalujeme se každým dnem. Naši zákazníkům nabízíme při tvorbě webových - internetových stránek vlastní redakční systém napojený na funční a praktickou grafiku vytvořenou pomocí moderních metod a současným jazykem, které vyžadují současné prohlížeče a vyhledávače. Umíme jak responzivní grafiku webu, tak i responzivní administraci stránek.

Co od vás potřebujeme

Při tvorbě nových stránek nám stačí málo. Máte své logo? Ne. Chcete? Vytvoříme vám logo. Máte svou firemní identitu? Ne? Chcete? Vytvoříme vám firemní identitu. Máte obsah pro webové stránky? Ne? Chcete? Navrhneme obsah webových stránek. Máte konkurenci? No pochopitelně že ano. Zanalyzujeme ji a pomůžeme vám vyhrát souboj o zákazníka a především vydělat na Internetu. S námi na to máte.

Tvorba webových stránek od Zlepšujeme Praha - profesionalita, přístup, funkce a dobré ceny

Tvorbu webových stránek zajišťujeme pro naše zákazníky od roku 2008 a za tu dobu jsme vytvořili několik desítek zcela individuálních projektů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Nechrlíme desítky webů měsíčně. Naopak. Zajišťujeme individuální tvorbu 2-3 webových stránek na míru zakázníka měsíčně a tak můžeme zajistit maximální možnou péči každému projektu. Chcete aby vaše webové stránky byly mezi nimi? Ozvěte se a zahrneme vás do plánu. Webové stránky vytváříme od 72 hodin do cca. 30 dnů dle náročnosti zakázky.

Objednejte pohodlně a snadno webové stránky. Vyplňte formulář a my se vám ozveme.

Reference - webové stránky z naší dílny

Tvorba stránek pro Gastro Blaník
Výroba internetových stránek pro Krollczech
Tvorba www stránek pro NJC
Výroba webu pro Kopretina Praha
Tvorba stránek pro Aria Travel
Tvorba stránek pro Karavany Nera

324

SEO konzultací

9

školení

96

hotových webů

60

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.