SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Tvorba webových stránek na zakázku s administrací | Zlepšujeme.cz Praha = tvorba stránek na míru

Chcete oslovit a získat nové zákazníky? Požadujete moderní a přístupné webové stránky na míru, které předají potřebné informace a podpoří vaše obchodní aktivity? Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit reprezentivní webové stránky, které budou vytvořeny plně dle standardů a vašich požadavků. Chcete být více jak jeden krok před konkurencí? Tvorbu webových stránek s administrací nabízíme již déle jak 10 let a pro tvorbu a správu obsahu webových stránek máme vlastní redakční systém.


Klíčová slova: tvorba webových stránek s administrací, výroba www stránek, tvorba internetových stránek Praha, tvorba stránek na míru, tvorba www stránek na zakázku, výroba webových stránek Praha, webové stránky


TIP na tvorbu webových stránekTIP: Kontaktujte Zlepšujeme.cz v kterékoliv fázi potřeby tvorby nového webu.
Ať žádáte první web, redesign (grafické omlazení webu) nebo při nespokojenosti se současným webem.
Zapomeňte na redakční systémy a webové stránky zdarma - nejsou vhodné pro komerční účely v konkurenčním prostředí Internetu.

V případě že se chcete prosadit, potřebujete přístupné webové stránky, které splňují současné trendy a požadavky návštěvníků a Internetu. Objednejte si webové stránky s administrací obsahu v českém jazyce. Nabízíme vlastní redakční systém Veresy. Webové stránky s administrací zvládne obsluhovat každý, i vaše asistentka. Naše webové stránky v základní verzi řeší 98% běžných požadavků současné klientely. Chcete aby váš web dobře vypadal? Navrhneme Webdesign nového webu přesně dle vašich požadavků.

Levné webové stránky pro OSVČ

Tvorba stránek pro OSVČ

Nabízíme tvorbu stránek šitou na míru přesně OSVČ, živnostníkům a řemeslníkům, kteří hledají levné, ale přesto kvalitní webové stránky pro svou digitální prezentaci na Internetu za dobrou cenu.
Získejte stránky se slevou až 30%.

Webové stránky pro firmy

Tvorba stránek pro firmy

Chcete kvalitní firemní internetové stránky s pohodlnou administrací v českém jazyce a spoustou užitečných funkcí, které oceníte pro svou jednoduchost a účinnost?
S námi je to snadné!
Pište na info@zlepsujeme.cz

Webové stránky pro všechny

Tvorba stránek pro všechny

Ať jste hudebník, hoteliér, majitel restaurace, kovář, obchodník, instruktor létání, dopravce nebo kominík, jenž nosí štěstí, máme webové stránky pro všechny. Stačí se ozvat a sdělit nám svou představu.
Objednejte ještě dnes!

Tvorba webových - internetových stránek - Zlepšujeme.cz

„Kvalitní webové stránky Vám pomohou oslovit cílovou skupinu, kterou chcete zaujmout. Ve 21. století to bez webových stránek zkrátka nejde. Tvorbu webových stránek zajistíme od návrhu, realizace, spuštění i optimalizace pro vyhledávače dle současných standardů.“

Bc. Jan Borůvka, Zlepšujeme.cz

Tvorba webových stránek na zakázku dle současných standardů

Všechny webové stránky s administrací které realizujeme pro naše zákazníky na zakázku, vytváříme dle současných standardů a proto s tvorbou stránek získáte nejen přehlednou administraci, ale také bezchybný zdrojový kód, plnou nezávislost nad obsahem, Responzivní design pro mobily a tablety pomocí CSS, který se korektně zobrazuje i v mobilních zařízeních a rozhraní webu vytvořené jazykem PHP a HTML5.

Co všechno získáte s novým webem na míru?

Proč mít webové stránky

Webové stránky v novém digitálním světě jsou téměř nutným nástrojem pro podporu podnikání. Nejen že vás prostřednictvím webových stránek může kontaktovat zákazník, ale můžete i při off-line propagaci odkázat potenciálního zákazníka na svůj web a tím ovlivnit výsledek jeho rozhodovacího procesu. V současné době není obor, který by nepotřeboval propagaci prostřednictvím webových stránek.

Standardy webových stránek

My ve Zlepšujeme.cz neustále sledujeme webové standardy a tak je naše nabídka vždy v souladu s trendy webové tvorby. Snažíme se našim zákazníkům nabízet jednoduché a přístupné webové stránky, které dokáže ovládat návštěvník a potenciální zákazník a tak na webu setrvá co nejdéle a provede npotřebnou interakci - odešle poptávku, vyplní formulář, přihlásí se k odběru novinek.

Co umíme

Jdeme neustále s dobou. Zdokonalujeme se každým dnem. Naši zákazníkům nabízíme při tvorbě webových - internetových stránek vlastní redakční systém napojený na funční a praktickou grafiku vytvořenou pomocí moderních metod a současným jazykem, které vyžadují současné prohlížeče a vyhledávače. Umíme jak responzivní grafiku webu, tak i responzivní administraci stránek.

Co od vás potřebujeme

Při tvorbě nových stránek nám stačí málo. Máte své logo? Ne. Chcete? Vytvoříme vám logo. Máte svou firemní identitu? Ne? Chcete? Vytvoříme vám firemní identitu. Máte obsah pro webové stránky? Ne? Chcete? Navrhneme obsah webových stránek. Máte konkurenci? No pochopitelně že ano. Zanalyzujeme ji a pomůžeme vám vyhrát souboj o zákazníka a především vydělat na Internetu. S námi na to máte.

Objednejte si tvorbu - výrobu nových webových - internetových stránek ještě dnes!

Už jste se pro nás rozhodli? Nikoliv? Stále váháte? Nevadí. Domluvte si s námi schůzku a vše probereme. Stačí nám zavolat nebo vyplnit nezávaznou objednávku služeb tvorby webových - internetových stránek.

Tvorba webových stránek od Zlepšujeme Praha - profesionalita, přístup, funkce a dobré ceny

Tvorbu webových stránek zajišťujeme pro naše zákazníky od roku 2008 a za tu dobu jsme vytvořili několik desítek zcela individuálních projektů. Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně. Nechrlíme desítky webů měsíčně. Naopak. Zajišťujeme tvorbu 2-3 webových stránek na míru zakázaníka měsíčně a tak můžeme zajistit maximální možnou péči každému projektu. Chcete aby vaše webové stránky byly mezi nimi? Ozvěte se a zahrneme vás do plánu. Webové stránky vytváříme od 72 hodin do cca. 30 dnů dle náročnosti zakázky.

Získejte nové, moderní a kvalitní webové stránky s pohodlnou administrací a cenou od 5000 Kč.

Léta zkušeností, spokojení zákazníci a zajímavé slevy na tvorbu webových stránek s administrací až 30% pro OSVČ, nové subjekty a další akční nabídky.

Reference - webové stránky akcypris.cz

"Vážený pane Borůvko, vzhledem k tomu, že web a vše ostatní již plně funguje, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a ochotu při vytváření mojí prezentace. Do budoucna Vás budu doporučovat např. u mých advokátních kolegů. 
Přeji úspěšný pracovní den. 
Zůstávám s pozdravem, 
Mgr. Martin Cypris 
advokát

Optimalizace stránek v akci

Pro leden a únor 2017 jsme připravili pro nové zákazníky akci, aby počáteční práce na webu byly výhodnější. A proto nyní objednávejte SEO optimalizaci pro vyhledávače a získáte tak o 20% více péče za stejnou cenu!

přečíst celé

SEO poradenství zdarma

Do února 2017 jsme připravili zcela netradiční akci ve stylu: "Zeptejte se nás na cokoliv" a tak máte možnost získat SEO poradenství zdarma. Stačí si jen objednat SEO konzultanta přes náš formulář.

přečíst celé

SEO konzultace ZDARMA

Potřebujete poradit a nemáte se na koho obrátit? Nabízíme SEO konzultaci a to hned Zdarma. Objednejte SEO konzultanta do konce roku 2016 a získáváte 1. hodinu SEO konzultanta zadarmo.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


+420 775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače - metoda SEO, je cesta jak zvýšit návštěvnost internetových stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit internetové stránky na navštěvované přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a vysokou návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Naše internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu přístupných a dohledatelných webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Mějte digitální prezentaci své firmy na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek od Zlepšujeme.cz Praha a o vše se postaráme.