Zlepšujeme.cz
Zlepšujeme na Facebooku
775 213 667
„SEO optimalizace se slevou až 30% - do 30.4.2016“

Tvorba webových stránek - webové stránky s redakčním systémem

Získejte nové, moderní a kvalitní webové stránky s pohodlnou administrací a cenou od 5000 Kč.
Chci nabízené služby

Chcete oslovit nové zákazníky? Požadujete moderní a přístupné webové stránky, které předají potřebné informace a podpoří vaše obchodní aktivity? Jděte s dobou a nechte si od nás vytvořit reprezentivní webové stránky, které budou vytvořeny plně dle standardů a vašich požadavků. Chcete být více jak jeden krok před konkurencí?

Nové webové stránky V tom případě potřebujete přístupné webové stránky, které splňují současné trendy a požadavky návštěvníků a Internetu. Objednejte si webové stránky s administrací obsahu. Nabízíme vlastní redakční systém Veresy, který zvládne obsluhovat i vaše asistentka a v základní verzi řeší 98% běžných požadavků současné klientely. Chcete aby váš web dobře vypadal? Navrhneme Webdesign nového webu přesně dle vašich požadavků.
Léta zkušeností, spokojení zákazníci a zajímavé slevy na tvorbu webových stránek s administrací až 30% pro OSVČ, nové subjekty a další akční nabídky.

Nabízíme profesionální tvorbu webových stránek ...

Rychle ...

Do týdne

Spěcháte? Nechcete čekat? Nové stránky vám můžeme spustit i do týdne!

Levně ... od 5.000 Kč

Bez navyšování

Bez zbytečného navyšování ceny zaplatíte jen to, co skutečně potřebujete!

Kvalitně ...

A v Češtině k tomu

Získejte opravdu kvalitní web, který poroste s vámi se snadnou administrací v ČJ!

Webové stránky Životadvokáta.cz

Reference tvorby webových stránek "Vážený pane Borůvko, vzhledem k tomu, že web a vše ostatní již plně funguje, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a ochotu při vytváření mojí prezentace. Do budoucna Vás budu doporučovat např. u mých advokátních kolegů.
Přeji úspěšný pracovní den.
Zůstávám s pozdravem,
Mgr. Martin Cypris
advokát

Díky Zlepšujeme máme nové, kvalitní webové stránky - Aria Travel

Reference tvorby webových stránek "Zlepšujeme.cz pro nás pracuje od roku 2009, kdy nám postavili první web, zoptimalizovali obsah pro vyhledávače Seznam a Google a podstatným způsobem zvýšili návštěvnost. Byl to první rok, kdy jsme prodali všechny naše zájezdy a denně nám volali zájemci o naše služby. Od té doby máme od Zlepšujeme Praha třetí web a pořád je na předních pozicích. Letos pro nás připravili i modul na objednávku a správu zájezdu.
V průběhu spolupráce jsme vždy dali na jejich rady a proto se nám daří a můžeme si dovolit rozšiřovat vozový park i nabídku zájezdů.

"Můžeme jen doporučit." - Tomáš K., Aria Travel

Tvorba webových stránek - orientační ceník

SEO optimalizace stránek zvyšuje návštěvnost stránek

Malé webové stránky a Mikrostránky od 5.000 Kč

Potřebujete jen malý, levný web nebo Mikrostránky třeba na rozjezd podnikání? Objednejte si web od nás a můžete ho mít už od 5.000 Kč a do 72 hodin. K webu získáte pohodlnou administraci a tak tvorba obsahu pro vás bude hračka.

SEO optimalizace stránek zvyšuje návštěvnost stránek

Standardní firemní stránky od 15.000 Kč

Poptáváte klasický firemní web se standardními funkcemi? Chcete vytvořit a nasadit kreativní grafický návrh, ale zároveň více vsázíte na své reference než na oslovování neznámých návštěvníků? Rozjeďte svůj business s námi.

SEO optimalizace stránek zvyšuje návštěvnost stránek

Velké firemní stránky od 25.000 Kč

Požadujete velký, rozsáhlý web s nadstardními funkcemi s individuální grafikou a pohodlnou administrací pro uživatele? Náš redakční systém a tvorba webových stránek uspokojí i vaše požadavky. S cenou od 25.000 Kč dostanete více než jinde!

Pohodlná tvorba obsahu webových stránek s administrací v ČJ

Snadná administrace obsahu webových stránek

Je to hračka ...

S naším redakčním systémem je to hračka. Správa obsahu webových stránek je navržena tak, aby to zvládl každý. Vytvářejte nové články, novinky a spravujte fotografie.

Administrace webu v českém jazyce

Bez slovníků ...

Máte obavy z administrace v cizím jazyce? Zbytečně. U nás to zvládnete bez slovníků. Vytvářejte obsah webových stránek v administraci v Českém jazyce.

Dárek k webovým stránkám ...

Dárek k webovým stránkám od Zlepšujeme.cz Hledáte dodavatele webových stránek? Objednejte si nové webové stránky od nás a ZDARMA můžete získat i základní SEO nastavení webu, pomoc s tvorbou a správou obsahu, více jak 30 zpětných odkazů a podobně. To vám jinde nenabídnou!
Při řádné úhradě dostanete od nás .CZ doménu i hosting na jeden rok zdarma! Na nic nečekejte a pořiďte si webové stránky, které porostou s vámi a vaším podnikáním.

Webové stránky od Zlepšujeme.cz

Zlepšíme vaše webové stránky. Navrhneme a zpracujeme moderní, uživatelsky přehledné, plně editovatelné, snadno optimalizovatelné webové stránky. Vše dle vašich potřeb a požadavků.

Webové stránky na předních pozicích? Ano, umíme!

Hlavním důvodem proč firma chce mít webové stránky je, aby získávaly zákazníky a byly tak vhodným marketingovým nástrojem nejen propagace služeb a produktů, ale i komunikace oběma směry. Ano, my umíme dělat stránky, které mohou být na předních pozicích. Všechny weby našich klientů jsou na předních pozicích. Nabízíme technicky dokonalé řešení, kterému nic nebrání profitovat z předních pozic.

Vybrané webové stránky s administrací obsahu z naší dílny

Nové webové stránky pro label.m
Nové webové stránky pro horský hotel Dobrá chata
Nové webové stránky pro Famitech

Vlasová kosmetika label.m

Výhradní distributor vlasové kosmetiky nabízí své produkty na webu z naší dílny a využívá doplněk pro správu produktů, salónů a kontaktů. www.labelm.cz

Horský hotel Dobrá chata

Horská chata v Zadově na Šumavě využívá naše webové stránky, včetně pohodlné správy jídelního a nápojového lístku a doplňku Multijazykovost. www.dobrachata.cz

Zastřešení bazénů Famitech

Výrobce kvalitního zastřešení Famitech má od nás již třetí webové stránky. Nyní i s pohodlnou administrací obsahu stránek a doplněk správy produktů. www.famitech.cz

Webové stránky pro obce, bytová družstva, řemeslníky a OSVČ

Webové stránky od Zlepšujeme.cz jsou vhodné jak pro obce, obecní úřady, ale také bytová družstva i korporace. Webové stránky s redakčním systémem splňující všechny zákonné náležitosti využívají i řemeslníci a provozovatelé výrobních družstev i provozovatelé e-shopů.

Webové stránky pro obce

Pro obce

Správa obecních informací

Kvalitní a přehledné webové stránky pro obce, obecní úřady, městyse, kulturní památky, hrady, zámky, divadla i spolky ...
Fotografie: Profesionální fotograf Chci nabízené služby

Webové stránky pro bytová družstva

Pro bytová družstva

Správa informací pro uživatele bytových jednotek.

Poskytněte ze zákona o korporacích potřebné informace snadno, pohodlně a hlavně: efektivně! Chci nabízené služby

Webové stránky pro živnostníky

Pro živnostníky

Nabídka služeb a produktů živnostníků.

Jednoduché, levné a rychlé weby, které jsou přesně pro OSVČ i dneska nutností.
Fotografie: Fotograf Vladimír Souček| Zdroj: Geodezie Bílovec
Chci nabízené služby

Levné webové stránky? Webové stránky s redakčním systémem?

Nevíte zda vám stačí jen levné webové stránky? Nevíte zda nutně potřebujete redakční systém pro svůj web? Zeptejte se na klady a zápory. Cena? Výkon? Společně se rozhodneme a vybereme správné řešení pro vaše nové webové stránky.
Umíme dodat jak levné webové stránky, stejně tak rozsáhlé platformy webových stránek včetně napojení na náš vlastní redakční systém správy obsahu.

Cena tvorby internetových stránek od Zlepšujeme

Levné webové stránky - cena Naše ceny za nové webové stránky jsou velice individuální. Pro představu běžně webové stránky realizujeme od 15.000 Kč do cca. 35.000 Kč. Cenu tvoří grafický návrh, jeho zpracování a realizace, úpravy zdrojových kódů (případné individuální úpravy redakčního systému), příprava a vložení základních dat, správné nastavení, zálohování starého webu, atd.
Při řádném uhrazení webu v ceně 25.000 Kč a více, zákazník získává SEO optimalizaci za 5.400 Kč zdarma jako dárek.

5 důvodů proč mít nové webové stránky od Zlepšujeme.cz

5 důvodů proč si ke tvorbě webu vybrat nás
  1. Dobře známe obor. Máme bohaté zkušenosti. A proto doporučíme správné řešení.
  2. Naše weby jsou na předních pozicích a klienti ze stránek profitují.
  3. Nabízíme kompletní servis služeb v oboru Internet Marketingu.
  4. Máme pozitivní reference.
  5. To vše za dostupné ceny s maximální péčí a indviduálním přístupem.

Chcete webové stránky vytvořit od nás?

Správná volba. Ozvěte se na 775 213 667. Navrhneme a zpracujeme vaše firemní internetové stránky. Zjistíme vaše potřeby, konkurenci a prostředí pro budoucí webové stránky nebo eshop. Nabídneme vhodné řešení.

Vlastní redakční systém pro pohodlnou tvorbu stránek - Veresy

Administrace webu - VERESY Pro potřeby našich zákazníků a tvorby našich stránek, jsme vyvinuli vlastní redakční systém Veresy - VElký REdakční SYstém. Narozdíl od většiny ostatních, je primárně zaměřen na SEO a dobrý výkon. Snadná obsluha, plně editovatelné prvky, pohodlná práce s obsahem.

Průřez našich služeb spojené s tvorbou webových stránek

+ výběr vhodné domény a registrace, správa a vedení účtu
+ zřízení a správa webhostingu
+ návrh obsahu stránek
+ návrh grafiky a zpracování
+ tvorba zdrojového kódu a napojení na redakční systém
+ vložení základního obsahu
+ zaškolení ovládání správy webu
+ testování a odladění
+ zřízení externích účtů
+ optimalizace SEO, i měsíční správa obsahu webu
+ a mnoho dalšího, dle individuálních potřeb klienta

Máme kladné reference

Reference tvorby webových stránek Máme kladné reference tvorby webových stránek. Chcete-li mít dobrý web na předních pozicích, ozvěte se. Vytvoříme vám webové stránky dle vašich požadavků, originálně, moderně a hlavně takové, aby byly vidět!
Naši zákazníci si pochvalují především snadnou správu obsahu webu díky redakčnímu systému Veresy a možnost doprogramování potřebných funkcí na přání.

Novinky

Akce - dárky - služby zdarma

07. 01. 2016

Seznamte se s našimi akcemi a získejte například webové stránky zdarma, praktický dárek jako Mikrostránky nebo služby SEO optimalizace se zajímavou slevou. Kontaktujte nás ještě dnes!

Webové stránky ZDARMA !!!

19. 10. 2015

Opravdu zajímavá akce! Získejte webové stránky s administrací zdarma! Akce platí do 31.10.2015. Nezaváhejte a kontaktujte nás! Stačí jen dobrý nápad a záměr.

Levné stránky pro OSVČ

12. 10. 2015

Jako podporu drobného podnikání jsme uvolnili 100 instalací redakčního systému pro OSVČ. Jste řemeslník? Jste živnostník? Ušetřete s námi více jak 12.000 Kč a získejte kvalitní webové stránky.

Může se vám hodit

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace stránek pro vyhledávače - metoda SEO, je cesta k úspěchu na Internetu. SEO optimalizace pomáhá umístit internetové stránky na navštěvované přední pozice.

Kontakt

Trávníčkova 1773/23
15500 Praha 5 - Stodůlky
+420 775 213 667
info@zlepsujeme.cz

mapa webu
katalog odkazů | partneři | odkazy

Zlepšujeme veresy
Webové studio Česká Zábava Tvorba webu Ostrava Tvorba webových stránek Tvorba webových stránek