SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Titulky webových stránek - Proč jsou tak důležité?

Vyplněný tvar titulku stránky je první, co vidí uživatel vyhledávače po té, co pomocí vyhledávacího pole vyhledal výsledky na svůj dotaz. Titulek je proto velmi důležitý a rozhoduje o tom, zda se uživatel začte i do další části poskytnutého výsledku, tj. výňatku, který tvoří zobrazený výsledek. I když budete na první pozici ale váš tvar titulku nebude v slouladu s tím, co uživatel čeá že najde, dá šanci dalšímu výsledku, nebo jeho pozornost upoutají titulky zobrazených reklam. A proto je velmi důležité mít možnost nezávisle editovat pole title a nabídnout uživateli titulek, který probudí jeho zvědavost a vyzve k akci, aby kliknul.

Obecná pravidla pro tvorbu tvaru titulku webových stránek

Na Internetu najdete mnoho stránek, které uvádějí jak má titulek vypadat. My se to vše pokusíme přehledně shrnout a to hlavně pro vaše pohodlí, abyste nemuseli vše hledat a pokračovat někam dál.

Délka: do 70 znaků
Charakter: marketingově laděné sdělení s výzvou k akci - Call to Action
Obsah: ideálně hledané klíčové tvaru v pravděpodobném tvaru a spojení

Doporučení:

Užitečný nástroj na kontrolu tvaru nejen u titulků: seomofo.com

 

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.