SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Správa PPC kampaní - SEM - Internetová reklama od profesionálů

Vytvoříme pro vás vhodně sestavené PPC kampaně v PPC systémech Seznam Sklik, Google AdWords a Facebook, které zajistí vyšší informovanost o vašich službách a nabízených produktech. Naší službou Správy PPC kampaně ušetříte své finanční prostředky vložené do PPC kampaně. Tímto způsobem můžeme podpořit a zvýšit návštěvnost vašeho webu do té doby, než se například projeví dlouhodobé výsledky SEO optimalizace a váš web se bude zobrazovat v přirozených výsledcích vyhledávačů nebo získáte potřebné reference. Využívejte SEM - Marketing ve vyhledávačích ve svůj prospěch.

Správa PPC kampaní - SEM Marketing

SEM Marketing - nabídky na očích

Propagujte svou firmu, své produkty a služby tam, kde hledají vaši zákazníci. Inzerujte na Internetu v systémech PPC a využívejte SEM Marketing ve svůj prospěch!
Volejte 775 213 667

Správa PPC kampaní Praha

Správa PPC kampaní

Nabízíme vysoce efektivní správu PPC kampaní se zaměřením na vysoký výkon s nejmenšími náklady s využitím Remarketingu, Retargetingu, bannerů i textových reklam.
Pište na info@zlepsujeme.cz

Správa PPC kampaní Praha

Efektivní nástroj podpory prodeje

Inzerce v PPC systémech je vysoce efektivní s možností hodnocení návratnosti nákladů a měření konverzí, které přinesla. Využívejte sofistikovaný nástroj podpory prodeje.
Objednejte ještě dnes!


 

PPC kampaně - rychlá a efektivní internetová reklama - Do 24 hodin o vás ví celý svět!

PPC kampaně jsou vysoce efektivní nástroj internetové reklamy. Pomocí cílení a výběru klíčových slov můžete oslovit potenciální zákazníky hledající přesně váš produkt nebo službu ve svém okolí, regionu nebo i v celé ČR. Výsledky kampaní PPC systémů se zobrazují nejen u výsledků přirozeného vyhledávání, ale také v partnerských sítích a tak můžete svou reklamou doslova zaplavit celý Internet. A výhoda? Platíte za ni, až když na ní někdo klikne.

Objednejte si správu internetové reklamy na Skliku a AdWords ještě dnes!

Správa PPC kampaní včetně Retargetingu a Remarketingu

Retargeting a Remarketing jsou slné nástroje v PPC systémech. Díky využití těchto nástrojů můžete oslovit návštěvníky, kteří na vašich webových stránkách již byli, ale například se nerozhodli hned nebo nedokončili nákup. Také jim můžete nabídnout opakovanou návštěvu a dokoupit chybějící, potřebné dovybavení k tomu, co u vás objednali. Využívejte v systémech PPC Retarketing a Remarketing a poražte tak svou konkurenci.

5 důvodů proč využít PPC Kampaně

Důvodů, proč využívat PP kampaně jako reklamu je více, ale mezi hlavní patří:
1. Rychlá odezva = rychlé a měřitelné výsledky
2. Vyšší návštěvnost = v krátké době se zvýší objem návštěvnosti
3. Kvalitní PPC reklamy zvyšují objemy prodeje = vyšší míra konverzí
4. Levný způsob jak informovat uživatele Internetu o produktech a službách
5. PPC systémy umožňují pružně reagovat na změny trhu.

Jen za 1.200 Kč měsíčně získáváte vysoce kvalitní, profesionální a efektivní správu PPC kampaní například v systémech Sklik, AdWords a Facebook. Svěřte své investice v inzertních systémech PPC nám - ušetříme vám náklady a z kampaní dostaneme více!

Spravujeme účty našich klientů s různými rozpočty

V rámci našich paušálů nebo individuálních dohod spravujeme desítky inzertních účtů PPC kampaní s rozpočty od 1.000 Kč do 130.000 Kč měsíčně. Nebojte se nás oslovit a vyzkoušet. Budete spokojeni.

Audit PPC kampaní - SEM konzultant

Máte svůj účet PPC kampaní, pravidelně do provozu investujete nemalé finanční prostředky a chcete vědět, zda vše máte správně? Ozvěte se. Zkontrolujeme nastavení vašich PPC kampaní, sestav, inzerátů, klíčových slov, ceny, odkazy, relevanci a účinnost a vše ostatní, co ovlivňuje efektivitu internetové reklamy ve vyhledávačích, s možností přivést cíleného návštěvníka, který hledá přesně to, co vy nabízíte. Máte zájem o kontrolu nastavení účtu PPC? Ozvěte se nám.

Audit PPC kampaní, tj. kontrolu nastavení PPC kampaní a sestav provádíme s cenou od 2900 Kč dle rozsahu a struktury uživatelského účtu.


Se slovy to v PPC systémech umíme

Příklad:
Titulek: (25 znaků) - Vydělávejte na Internetu
1. řádek: (35 znaků) - S námi získáte přední pozice
2. řádek: (35 znaků) - i více nových objednávek!
Viditelná URL: Zlepsujeme.cz/sprava-ppc-kampani
Průměrná cena s námi: 6-8 Kč
CTR: více jak 1,5%

600

SEO konzultací

30

školení

100

hotových webů

60

spokojených zákazníků

SEO konzultace ZDARMA

Potřebujete poradit a nemáte se na koho obrátit? Nabízíme SEO konzultaci Zdarma. Objednejte SEO konzultanta do konce března 2017 a získáváte 1. hodinu SEO konzultace zadarmo.

přečíst celé

Optimalizace stránek v akci

Pro leden a únor 2017 jsme připravili pro nové zákazníky akci, aby počáteční práce na webu byly výhodnější. A proto nyní objednávejte SEO optimalizaci pro vyhledávače a získáte tak o 20% více péče za stejnou cenu!

přečíst celé

SEO poradenství zdarma

Do února 2017 jsme připravili zcela netradiční akci ve stylu: "Zeptejte se nás na cokoliv" a tak máte možnost získat SEO poradenství zdarma. Stačí si jen objednat SEO konzultanta přes náš formulář.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální prezentace firen na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.