SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Správa PPC kampaní - SEM - Internetová reklama od profesionálů

Inzerujte na Internetu efektivně. Využijte správu PPC kampaní od Zlepšujeme.cz. Vytvoříme pro vás vhodně sestavené PPC kampaně v inzertních PPC systémech Seznam Sklik, Google AdWords a Facebook, které zajistí vyšší informovanost o vašich službách a nabízených produktech. Naší službou Správy PPC kampaně ušetříte své finanční prostředky vložené do PPC kampaně.

6 dobrých důvodů: Profesionalita > výkonnost > návratnost > efektivita > flexibilita > zkušenosti

PPC konzultant PrahaTímto způsobem můžeme podpořit a zvýšit návštěvnost vašeho webu do té doby, než se například projeví dlouhodobé výsledky SEO optimalizace a váš web se bude zobrazovat v přirozených výsledcích vyhledávačů nebo získáte potřebné reference.
Využívejte SEM - placený Marketing a inzerci ve vyhledávačích ve svůj prospěch.

Správa PPC kampaní - SEM Marketing

SEM Marketing - nabídky na očích

Propagujte svou firmu, své produkty a služby tam, kde hledají vaši zákazníci. Inzerujte na Internetu v systémech PPC a využívejte SEM Marketing ve svůj prospěch!
Volejte 775 213 667

Správa PPC kampaní Praha

Správa PPC kampaní

Nabízíme vysoce efektivní správu PPC kampaní se zaměřením na vysoký výkon s nejmenšími náklady s využitím Remarketingu, Retargetingu, bannerů i textových reklam.
Pište na info@zlepsujeme.cz

Správa PPC kampaní Praha

Efektivní nástroj podpory prodeje

Inzerce v PPC systémech je vysoce efektivní s možností hodnocení návratnosti nákladů a měření konverzí, které přinesla. Využívejte sofistikovaný nástroj podpory prodeje.
Objednejte ještě dnes!

PPC kampaně - rychlá a efektivní internetová reklama - Do 24 hodin o vás ví celý svět!

Správa PPC, která vás nadchne

Chcete efektivně inzerovat na Internetu??
V klidu nad kávou probereme a zjistíme, co potřebujete.

Od 1.200 Kč

Nejlevnější správa PPC reklamy.

Od 3.000 Kč

Nejlevnější založení PPC reklamy

Od 4.500 Kč

Nejlevnější Audit PPC účtu *

* Firemní záznam na rok na Dobrapozice.cz zdarma.

Správa PPC kampaní ve váš maximální prospěch

Osobní schůzka

Probereme

V klidu nad kávou probereme
a zjistíme co potřebujete.

Návrh struktury PPC kampaní dle požadavků

Navrhneme

Následně navrhneme funkční architekturu a strukturu PPC kampaní.

Tvorba sestav a kampaní na míru

Vytvoříme

Vytvoříme funkční strukturu sestav a inzerátů, které každý pochopí.

Analýza provozu

Spustíme

A na konec ... analýza a ladění za provozu.

PPC kampaně jsou vysoce efektivní nástroj internetové reklamy. Pomocí cílení a výběru klíčových slov můžete oslovit potenciální zákazníky hledající přesně váš produkt nebo službu ve svém okolí, regionu nebo i v celé ČR. Výsledky kampaní PPC systémů se zobrazují nejen u výsledků přirozeného vyhledávání, ale také v partnerských sítích a tak můžete svou reklamou doslova zaplavit celý Internet. A výhoda? Platíte za ni, až když na ní někdo klikne.

PPC konzultant Praha"Využívám správu PPC kampaní od Zlepšujeme.cz a koupěchtiví zákazníci se nám jen hrnou.
Vysoká návštěvnost ovlivnila naše podnikatelské výsledky a my konečně po třech letech jsme v těch správných číslech. Děkujeme a za nás palec nahoru."

PPC konzultant Praha"Zvýšit návštěvnost nám sliboval kde kdo. Několikrát jsme se spálili až na konec na doporučení jsme začali využívat servis služeb Zlepšujeme.cz pana Borůvky a myslím si, že dnes Adwords a Sklik funguje dle našich představ. Jsme rádi že máme o jednu velkou starost méně.
Díky za celou naši firmu. Jednoznačně doporučujeme."

Objednejte si správu internetové reklamy na Skliku a AdWords ještě dnes!

PPC Specialista PrahaZavolejte nám a sjednejme si nezávaznou schůzku, při které si povíme, co přesně od PPC kampaní očekáváte, potřebujete a jak vám jako SEO specialisté můžeme být užiteční. Máte účet PPC služby? Nemáte? Nevadí. Vše připravíme, navrhneme, nastavíme, spustíme a především vyladíme, pro vysoký výkon a efektivitu s maximálním přihlédnutím k Návratnosti nákladů a Podíl nákladů na obratu.
Těšíme se na vás.

Správa PPC kampaní včetně Sklik Retargetingu a AdWords Remarketingu

Retargeting a Remarketing jsou silné nástroje v PPC systémech. Díky využití těchto nástrojů můžete zpětně - opakovaně oslovit návštěvníky, kteří na vašich webových stránkách již byli, ale například se nerozhodli pro objednání hned nebo nedokončili nákup v některých z kroků nákupního košíku. Také jim můžete nabídnout opakovanou návštěvu a dokoupit chybějící příslušenství, potřebné dovybavení k tomu, co u vás již objednali nebo celou objednávku zopakovat po uplynutí nějaké doby. Využívejte v systémech PPC Retargeting a Remarketing a poražte tak svou konkurenci.

5 důvodů proč využít PPC Kampaně

Důvodů, proč využívat PP kampaně jako reklamu je více, ale mezi hlavní patří:
1. Rychlá odezva = rychlé a měřitelné výsledky
2. Vyšší návštěvnost = v krátké době se zvýší objem návštěvnosti
3. Kvalitní PPC reklamy zvyšují objemy prodeje = vyšší míra konverzí
4. Levný způsob jak informovat uživatele Internetu o produktech a službách
5. PPC systémy umožňují pružně reagovat na změny trhu.

Jen za 1.200 Kč měsíčně získáváte vysoce kvalitní, profesionální a efektivní správu PPC kampaní například v systémech Sklik, AdWords a Facebook. Svěřte své investice v inzertních systémech PPC nám - ušetříme vám náklady a z kampaní dostaneme více!

Spravujeme účty našich klientů s různými rozpočty

V rámci našich paušálů nebo individuálních dohod spravujeme desítky inzertních účtů PPC kampaní s rozpočty od 1.000 Kč do 130.000 Kč měsíčně. Nebojte se nás oslovit a vyzkoušet. Budete spokojeni.

Audit PPC kampaní od našeho SEM konzultanta vám ušetří peníze i starosti

Máte svůj účet PPC kampaní, pravidelně do provozu investujete nemalé finanční prostředky a chcete vědět, zda vše máte správně? Ozvěte se. Zkontrolujeme nastavení vašich PPC kampaní, sestav, inzerátů, klíčových slov, ceny, odkazy, relevanci a účinnost a vše ostatní, co ovlivňuje efektivitu internetové reklamy ve vyhledávačích, s možností přivést cíleného návštěvníka, který hledá přesně to, co vy nabízíte. Máte zájem o kontrolu nastavení účtu PPC? Ozvěte se nám.

Audit PPC kampaní, tj. kontrolu nastavení PPC kampaní a sestav provádíme s cenou od 2900 Kč dle rozsahu a struktury uživatelského účtu.

Nejčastější chyby při samosprávě svých PPC kampaní

Ve snaze ušetřit nebo naopak ve snaze lépe pochopit prostředí obchodu se zákazníci obracení k samosprávě PPC systémů. Jelikož je to obor jako každý jiný, jsou v něm zapotřebí bohaté zkušenosti nejen technického směru, ale také Marketingu a také soubor předpodkladů jako kreativní práce s textem, atd.

Klienti ve snaze spravovat PPC kampaně sami, vykonávají nejčastěji tyto chyby:

  1. Nerozdělují reklamu do kampaní a sestav.
  2. Nastavují velmi přísné rozpočty, které ovlivňují výkonnost reklamy.
  3. Neanalyzují používané výrazy, oblasti, demografické údaje a nákupní chování - reklamy zobrazují nesprávnému publiku.
  4. Hledají složitosti kde nejsou a vytvářejí je tam, kde je to zbytečné.
  5. Nevyužívají potenciál sítí a nerozdělují kampaně dle obsahu a vyhledávání.
  6. Špatně pracují s klíčovými slovy > Chcete znát další chyby a vyvarovat se jim? Ozvěte se nám
Objednejte Správu PPC kampaní od Zlepšujeme.cz a buďte do 30 dnů úspěšní na Internetu.
Zvládáme ještě 2 nové klienty!

Objednejte tvorbu a optimalizaci internetových stránek

Zavolejte na 775 213 667

Objednejte SEO optimalizaci pro váš web

Napište na info@zlepsujeme.cz

Odeslat poptávku

Pošlete vzkaz (klik)


Související články, aneb co lidé ještě rádi čtou:

324

SEO konzultací

9

školení

96

hotových webů

60

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.