SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

SEO školení - firemní skupinové SEO školení nebo individuální SEO kurz

Chcete se o své firemní webové stránky nebo e-shop starat svépomocí? Nemůžete si externího SEO konzultanta dovolit nebo naopak nechcete spoléhat na někoho z venčí? Máte čas, který můžete věnovat SEO webu? Potřebujete otevřít oči a zjistit jak na SEO? Požadujete ucelené informace z oboru optimalizace stránek pro vyhledávače? Je tu SEO školení od Zlepšujeme. 4x do roka otevíráme náš odborný SEO seminář pro zájemce z řad široké veřejnosti.

SEO školení od SEO konzultanta ze Zlepšujeme PrahaAť už nazveme společné strávené hodiny jako SEO školení, kurz, seminář nebo školu, získáte kvalitní a potřebné informace pro vaše podnikání, které využijete pro internetovou prezentaci, on-line komunikaci s klientem nebo práci s marketingovými nástroji Internetu. Školení je realizováno především v pohodlí vašich prostor, přímo s vaší webovou prezentací nebo e-shopem nebo v uživatelských účtech služeb které využíváte. SEO a Marketingová školení od Zlepšujeme.cz je cesta kupředu za úspěchem.

Získejte potřebné vědomosti a zkušenosti pro své podnikání na školení od Zlepšujeme

SEO školení - SEO kurz

Proč objednat SEO školení?

Díky SEO školení od Zlepšujeme.cz získáte ucelené a kompletní informace potřebné pro úspěšnou optimalizaci webových stránek nebo e-shopu pro vyhledávače svépomocí.

SEO školení - SEO kurz

Jak využiji získané vědomosti?

Získané informace využijete ke samostatné optimalizaci svých webových stránek a ušetříte tak nemalé náklady vynaložené na externí odbornou firmu z oboru.

SEO školení - SEO kurz

Co vše k SEO školení dostanu?

V průběhu SEO školení obdržíte veškeré výukové materiály, konkrétní návody a přístup k on-line podpoře a SEO konzultace + potřebné zpětné odkazy pro váš web.

Nabídka SEO školení, kterou hledáte

Zajímáte se o optimalizaci pro vyhledávače?
V klidu učebny vás naučíme vše, co potřebujete umět.

Od 3.500 Kč

Nejlevnější Individuální SEO školení.

Od 4.500 Kč

Víkendové SEO školení o návštěvnosti + PPC reklamy.

Od 15.000 Kč

Proškolíme vaši firmu *

* Měsíc konzultací ZDARMA.

SEO školení připravené na míru ...

Pro každého není externí služba SEO optimalizace, správy obsahu webu, správa PPC kampaní vhodná. Někdo má například v řadách své firmy snaživého admina, který jen potřebuje naťuknout, kudy se dát na cestě za předními pozicemi. Patříte mezi ně? Uvítáte SEO školení nebo zpracování SEO návodu, jak optimalizovat webové stránky? Chcete proškolit své zaměstnance, aby z nich byli SEO machři? Ozvěte se. Rádi se vám budeme věnovat.

Vážený pane Borůvko, moc děkuji za Váš čas a osobní přístup.
Jsme na začátku naší cesty, ale věřím, že i díky Vám se nám brzy podaří dostat se na přední místa ve vyhledávačích. Velice si cením Vašeho přístupu a výkladu, který je i takřka pro lajka srozumitelný a dokáže pochopit principy fungování SEO a webu obecně.

Jiří Šnajdr, www.clasicmoebel.eu

Kdo realizuje SEO školení a předává své zkušenosti + cenné informace z oboru?

Bc. Jan Borůvka - SEO konzultant

„SEO se věnuji přes 10 let a mám za sebou desítky spokojených zákazníků a stovky optimalizovaných projektů. Ze svého oboru SEO: optimalizace pro vyhledávače toho vím dost a navíc zvládám mluvit normálním českým jazykem a ne řečí marketingového kmene, kterému není rozumět ani pozdrav :)“

Bc. Jan Borůvka, SEO konzultant


Kurzy, semináře a SEO školení k objednání

# Základy SEO - Základní SEO školení pro jednotlivce
# Návštěvnost - Speciální kombinované školení pro vlastníky webových stránek - PŘIPRAVUJEME - REZERVUJTE SI ZDARMA MÍSTO
# Firemní SEO školení - Rozšířené školení pro zaměstnance
# SEO pro Copywritery - Speciální SEO školení pro autory a tvůrce obsahu webových stránek
# Ostatní školení a kurzy - Kurzy a školení pro firemní marketéry

Školení: Základy SEO

Popis školení: Školení Základy SEO je vhodné pro všechny laiky, amatéry, managery, asistentky, správce webů, začínající tvůrce webů, osoby, které o SEO slyšely, ale mají metodu SEO za odnož haitského Woo-Doo. Pro osoby které tápou v základech, v terminologii, osoby, které chtějí otevřít oči a nahlédnout pod pokličku hrnce s receptem "jak dostat webové stránky na přední pozice a zajistit webu návštěvnost a firemní profit".
Co se naučíte na SEO školení:
V našem SEO školení - Základy SEO pochopíte základní principy a standardy metody SEO, naučíte se jak správně vybrat klíčová slova a jak je použít, jak udělat web zajímavý pro vyhledávače a návštěvníky, jak podpořit web v prostředí Internetu, na co si při optimalizaci stránek dát pozor, jaké nástroje použít k optimalizaci stránek pro vyhledávače, jak analyzovat a vyhodnotit výsledky a především, jak zvýšit návštěvnost přímo vašich webových stránek a zvýšit tak i své zisky. Jako dárek získáte cca. 40 zpětných odkazů, měsíc on-line SEO konzultací a výukové materiály zdarma.
Cena nabízeného SEO školení: akční cena jen 3.500 Kč / osoba - Objednat školení Základy SEO

Zlepšujeme.cz - SEO školení"Se Zlepšujeme.cz jsem absolvoval individuální SEO školení a několik konzultací. Záhy jsem obor poměrně dobře pochopil. Ačkoliv mě čeká ještě hodně samostudia, myslím že stránky zvládám optimalizovat sám a je to dost dobře vidět i na zlepšujících se pozicích mého webu. Děkuji, Tomáš K, autodopravce."

SEO konzultant Jan Borůvka, Praha"Můj web se propadl a já nevěděla proč? Byla jsem na školení u pana Bc. Jana Borůvky a vše mi najednou začalo dávat smysl. Dneska se starám o web sama. Docela mě to baví a občas to mám i jako relax. Lenka K., prodejce kosmetiky."

SEO konzultant Jan Borůvka, Praha"Více jak 5 let jsme s manželkou podnikali a mysleli jsme si, že díky podpoře Internetu. S novými stránkami od Zlepšujeme a hlavně po kurzu optimalizace víme, že tehdy to byly jen drobečky. Až dnes jsme úspěšní. Máme hodně práce, zakázky se jen hrnou a to díky přístupu firmy pana Borůvky. Děkujeme, Vladimír S., geodetické služby"

Chcete se o optimalizaci stránek něco dozvědět? Stačí si objednat nabízené SEO školení

Návštěvnost - speciální kombinované školení SEO a správy PPC

Na základě zájmu připravujeme zcela jedinečné, kombinované školení pro vlastníky a provozovatele webových stránek, které zohledňuje témata, která vás zajímají. V průběhu tohoto školení se dozvíte vše, co potřebujete vědět o návštěvnosti, jak ji navýšit a vyhodnotit a to nejen z vyhledávačů, ale také z Internetové reklamy.
Neutrácejte zbytečně peníze a nevyhlížejte zákazníky. Jděte zákazníkům naproti.
Popis školení: formou odborné přednášky, diskuze a praktických ukázek se naučíte způsobům jak na své webové stránky přivést návštěvníky, zajímající se o vaše služby a produkty.
Co se v průběhu školení naučíte: osvojíte si dovednosti a způsoby, jak přivést na webové stránky návštěvníka
Získáte: účty k potřebným službám, podklady ke studiu, výukové materiály + dárek
Forma školení: skupinové
Rozsah: 2x7 hodin (sobota-neděle), občerstvení zajištěno
Více informací o školení návštěvnosti naleznete v tomto odkazu.
Cena školení: jen 4.500 Kč / osoba - Objednat kombinované školení - Návštěvnost

Firemní SEO školení

Popis školení: připravujeme popis SEO školení a nabídku pro rok 2017 - děkujeme za pochopení
Co se ve firemním SEO školení naučíte:
Cena firemního SEO školení: 15.000 Kč / firma (do 4 osob) - Objednat Firemní SEO školení

SEO pro autory - Copywritery

Popis školení: připravujeme popis školení - děkujeme za pochopení
Cena školení: 4.500 Kč / osoba - Objednat školení SEO pro Copywritery

Potřebujete vysvětlit nějakou jinou část oboru Optimalizace stránek pro vyhledávače? Rádi vám připravíme SEO školení přesně dle vašich potřeb a požadavků. Případně si objednejte SEO konzultaci, při které můžeme probrat cokoliv vás zajímá a co potřebujete pro své podnikání znát.

Ostatní školení která připravujeme

Marketingové školení: Jak získat a udržet zákazníka
Marketingové školení: Jak využívat PPC kampaně ve svůj prospěch
 


Podobné články, anebo co lidi rádi čtou:

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.