SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

SEO návod zdarma a pro začátečníky - Jak optimalizovat webové stránky

Připravujeme zcela novou stránku SEO návod - ne tak obecnou jako dříve, ale jdeme přímo k jádru věci. Přejeme si, aby na Internetu byly kvalitní stránky, stránky, které nabízejí kvalitní obsah pro návštěvníky a proto radíme i našim potenciálním klientům, laikům, amatérům, nadšencům, konkurentům a podobně, jak správně tvořit a optimalizovat webové stránky pro vyhledávače a zajistit si tak přední pozice, návštěvnost a efektivní provoz. Takže pokud nemáte nějakého specialistu na optimalizaci stránek, nebo se to chcete naučit, případně ušetřit firemní náklady, s chůtí do našeho návodu.

Obsah: Úvod - obecné rady

E-book - elektronická kniha o optimalizaci pro vyhledávače ke stažení

Jako dárek k Vánocům 2016 chceme všem našim návštěvníkům a zájemcům nabídnout ke stažení E-book - Optimalizace pro vyhledávače pojednávající o tématu metody SEO.

Náš návod jak optimalizovat webové stránky a umístit internetovou prezentaci na přední pozice bude vznikat za pochodu a to hned z několika důvodů:

Budeme vycházet z předpokladu, že máte své webové stránky. Je jedno zda je to e-shop, osobní blog, nabídka vašich služeb na internetových stránkách nebo cokoliv jiného. Jsou to webové stránky a tak k nim budeme přistupovat. Pro začátek si povíme několik obecných zásad a doporučení:

Ale jaký web budeme optimalizovat? Jaký bude mít obor, směr nebo obsah? Zatím začneme s naším oborem, ale pokud nám napíšete, rádi změníme náš návod podle našich návštěvníků tak, aby byl SEO návod maximálně účinný a věcný. Takže? Kdo nám dá tip na své stránky?
7. 11. 2016 - Pokračování příště :)


 

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.