SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

SEO návod zdarma a pro začátečníky - Jak optimalizovat webové stránky

Připravujeme zcela novou stránku SEO návod - ne tak obecnou jako dříve, ale jdeme přímo k jádru věci. Přejeme si, aby na Internetu byly kvalitní stránky, stránky, které nabízejí kvalitní obsah pro návštěvníky a proto radíme i našim potenciálním klientům, laikům, amatérům, nadšencům, konkurentům a podobně, jak správně tvořit a optimalizovat webové stránky pro vyhledávače a zajistit si tak přední pozice, návštěvnost a efektivní provoz. Takže pokud nemáte nějakého specialistu na optimalizaci stránek, nebo se to chcete naučit, případně ušetřit firemní náklady, s chůtí do našeho návodu.

Obsah: Úvod - obecné rady

E-book - elektronická kniha o optimalizaci pro vyhledávače ke stažení

Jako dárek k Vánocům 2016 chceme všem našim návštěvníkům a zájemcům nabídnout ke stažení E-book - Optimalizace pro vyhledávače pojednávající o tématu metody SEO.

Náš návod jak optimalizovat webové stránky a umístit internetovou prezentaci na přední pozice bude vznikat za pochodu a to hned z několika důvodů:

Budeme vycházet z předpokladu, že máte své webové stránky. Je jedno zda je to e-shop, osobní blog, nabídka vašich služeb na internetových stránkách nebo cokoliv jiného. Jsou to webové stránky a tak k nim budeme přistupovat. Pro začátek si povíme několik obecných zásad a doporučení:

Ale jaký web budeme optimalizovat? Jaký bude mít obor, směr nebo obsah? Zatím začneme s naším oborem, ale pokud nám napíšete, rádi změníme náš návod podle našich návštěvníků tak, aby byl SEO návod maximálně účinný a věcný. Takže? Kdo nám dá tip na své stránky?
7. 11. 2016 - Pokračování příště :)


 

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.