SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

SEO konzultant a specialista na přední pozice - Bc. Jan Borůvka Praha 5, Stodůlky

Za mou kariéru SEO konzultanta mě nazývali všelijak .. ajťák, SEO borec, On, machr co zachránil byznys, kouzelník, Ten, mág, čaroděj .. každý zákazník měl pro mě svou vlastní přezdívku. A při tom jsem jen člověk, co se naučil hromadu věcí a pochopil, jak ty věci fungují. Ano, jsem SEO konzultant a mou povinností je této problematice rozumět a umět vědomosti aplikovat a vysvětlit.
Jak se to ale stalo?

Tento příběh začal v roce 2005, kdy jsem založil svou nestátní neziskovou organizaci Klub 112 a snažil se naší webovou stránku umístit na přední pozice (na klíčová slova letní tábory, dětské tábory, a pod.) a zajistit tak efektivní návštěvnost. Mé úsilí se vyplatilo a já prohlédl do tajů umění optimalizace stránek pro vyhledávače ...

Bc. Jan Borůvka - SEO konzultant

„10 let praxe a samostudia, přes 100 zoptimalizovaných projektů, mnoho úspěchů ale buďme k sobě upřímní, také pár dílčích nezdarů. To vše mě hnalo dál.
Nyní jsem připraven dát o sobě vědět a získat vaši pozornost!“

Bc. Jan Borůvka, SEO konzultant

SEO konzultant, specialista, odborník - Bc. Jan Borůvka, PrahaAbyste měli kompletní představu o tom, kdo se skrývá za těmito řádky, nálepkou SEO konzultanta a provozovatelem webu Zlepšujeme.cz, asi byste měli vědět něco málo o mě. Narodil jsem se v Praze, jsem ročník 1978, 16 let jsem sloužil u pražských hasičů, ale nespokojenost ve státní správě, studium na VŠ a chuť objevovat a napravovat chyby mě přivedla k oboru Internet Marketingu a k SEO. Dnes svůj volný čas trávím především přípravami těch nejlepších letních dětských táborů, za kniplem ultralightu jako pilot, za fotoaparátem jako fotograf a samozřejmě někde na výletech s mou dcerkou nebo v kuchyni, kde se rád věnuji zdravé české kuchyni. Moje koníčky a životní styl je nákladný a to mě donutilo být zkrátka dobrý ve svém oboru a nestydět se nechat si za svou práci odpovídajícím způsobem i zaplatit.

Chcete také webové stránky na předních pozicích a vysokou návštěvnost webu? Ozvěte se mi ...

Nezávislý SEO konzultant a poradce

Ačkoliv jsem na začátku své cesty v oboru Internet Marketingu zkusil pracovat pro velkou firmu nabízející weby a e-shop, nevyhovovalo mi to. Práce pro klienty jen na oko, aby platby za paušály přicházely dlouhou a pravidelně ... vydal jsem se na svou vlastní cestu. Nyní jsem nezávislý SEO konzultant a nabízím mé služby a SEO konzultace s SEO školení každému, kdo potřebuje prorazit. Ačkoliv pracuji sám na sebe, vybírám si klienty pečlivě. Jakmile cítím, že to není to pravé ořechové, neprodám se. Jsou obory, které i přes velkou poptávku zkrátka neděláme, protože nejsou pro koncového zákazníka přínosem a proto odmítám nebankovní půjčky, všelijaké rádoby rychlé projekty které zavánějí být letadlem, a pod. Práce máme dost a jsme opravdu všichni rádi, že si můžeme vybírat zákazníky, kteří nás zajímají.

SEO konzultant Jan Borůvka Praha

Internet Marketing se specializací na SEO, PPC, Copywriting a webovou architekturu

Díky studiu Marketingu na VŠ a tvrdé práci, jsem prohlédl do fíglů optimalizace stránek a standardů Internet Marketingu a začal se více zajímat o získávání předních pozic, oslovení klientů, udržení pozornosti, probuzení zájmu o koupi díky Copywritingu, Remarketing a Retargeting v PPC systémech a také, jak správně navrhnout architekturu webových stránek, aby příchozí návštěvník se změnil v odchozího - platícího zákazníka.

SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače Seznam a Google

Text o SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače Seznam a Google bude doplněn.

Copywriter - texty pro webové stránky v malíku

Levně koupit, draze prodat. To platí stále. Jen s malou úpravou. Levně koupit, dobře popsat a pak draze prodat! Na Internetu prodávají nejen kvalitní fotografie produktů, ale také kvalitní popisy produktů a služeb. A pokud chcete být na předních pozicích, tak je dále zapotřebí dobře popsat kategorie, podkategorie, úvodní stránku, reklamy, bannery. Zkrátka ja potřeba mnoho kvalitního textového obsahu a proto jsem tu jako Copywriter. Jako Copywriter zvládnu vytvořit kvalitní obsah, navrhnout vzhled a umístění prvků pro vás web.

Webová analytika - důležitý zdroj dat

Jsou webové stránky úspěšné? Mají chyby? Rezervy? Je možné s tím něco udělat? Na tyto otázky odpoví šikovný SEO konzultant, který se orientuje a dobře vyzná ve webové analytice a je schopen s čísel vyčíst co s tím. Analyzujme společně z dat návštěvnosti a vytáhněme z webu maximum.

Veresy - vlastní redakční systém

Nekvalitní redakční systémy pro tvorbu a správu obsahu stály za rozhodnutím, že navrhnu a se svými lidmi zrealizuji vlastní redakční systém. Vše bylo zdlouhavé. Stovky hodin vývoje. Výběr názvu. Laděni chyb. Změny v ovládání. A nakonec ... máme vlastní redakční systém, který se laické veřejnosti jednoduše a pohodlně ovládá. Všichni jsme spokojení. Na CMS Veresy bylo již napojeno několik desítek webů a s každým měsícem přibývají další spokojení zákazníci.

Dobrápozice.cz - portál o zpětných odkazech a postupech jak optimalizovat

V současné době probíhají se zmíněným portálem obrovské změny. Chystá se zcela revoluční novinka. Již brzy budete svědky něčeho zcela jedinečného. Ačkoliv v minulosti tu něco podobného bylo, zaniklo to. My to oprášili. A proto, i tak si dovolím hovořit o revoluční novince :)


Související články o SEO optimalizaci, aneb co lidi rádi čtou

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.