SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

SEO Audit - SEO analýza stránek a e-shopu - Odhalte nedostatky a rezervy webu

SEO školení od SEO konzultanta ze Zlepšujeme PrahaVětu: "Dal bych všechno co mám, abych věděl, kde je zakopaný pes" jsem slyšel několikrát!
Jistě už vám taky hlavou proběhla podobná myšlenka.
A řešení je snadné. Nemusíte dávat všechno. Dokonce ani ne moc.
Stačí nechat provést SEO Audit analýzu webových stránek za pár kaček. SEO Audit je podrobná, komentovaná SEO analýza, která nejen zhodnotí současný stav webu, ale také poskytne cenné rady a informace, jak stávající stav zlepšit. SEO audit je možnost, jak za poměrně nízké vstupní náklady odhalit skryté problémy, rezervy a hlavně příležitosti k dalšímu provozu a zvýšit tak efektivitu jak firemních webových stránek, tak e-shopu. Volejte 775 213 667 ještě dnes!

SEO Audit - SEO analýza webu

Proč analyzovat webové stránky?

Internet se mění a proto je zapotřebí provést analýzu webu, zda jsou dodržené standardy, odhalit chyby, nedostatky, rezervy a skrytý potenciál pro zlepšení kvality webu.

Komentovaná SEO analýza webových stránek

Jak naložit s informacemi?

Informace získané ze SEO analýzy webu dobře poslouží pro administrátory, kteří budou vědět jaké nedostatky web má, kde je najít a jak je odstranit a tím zvýšit návštěvnost.

SEO analýza webu - SEO Audit

Co přinesou podklady analýzy?

Výstup ze SEO analýzy přinese reálný pohled na dané webové stránky, návrhy na zlepšení nejen obsahu, ale také struktury a porovnání s konkurencí včetně pozic klíčových slov.

Proč čas od času analyzovat webové stránky?

Proč analyzovat stav a prostředí webových stránek? Internet se neustále vyvíjí. Co bylo v pořádku před rokem (pokud bylo před rokem v pořádku), dnes už v pořádku být nemusí. A tyto nedostatky nebo nevyužité rezervy, brzdící efektivitu webu odhalí právě SEO Analýza, neboli SEO Audit webu.

Odhalte chyby, které vás brzdí ...

Objednejte SEO analýzu webu dle svých možností.
V klidu nad kávou probereme a zjistíme co potřebujete.

Od 3.900 Kč

Zjednodušená SEO analýza.

Od 8.500 Kč

Standardní SEO analýza.

Od 12.000 Kč

Rozsáhlý SEO audit. *

* SEO konzultace a školení ZDARMA.

Co především odhalí SEO analýza a umožní napravit?

Standardní SEO analýza od Zlepšujeme.cz

Malý - rychlý SEO Audit webových stránek

Popis analýzy - Rychlý SEO Audit: Jedná se o zkrácenou SEO analýzu webových stránek. Kontrolují se základní faktory ovlivňující dosažení předních pozic ve vyhledávačích. Součástí rychlé SEO analýzy je:

Rychlý - malý - zkrácený SEO audit je vhodný pro drobné podnikatele, živnostníky, malé obchodníky provozující malé - stručné webové prezentace a sami se starají o obsah a SEO provádějí svépomocí. Tento Malý Audit je vhodný jako nápověda pro jejich samostatnou optimalizaci webových stránek.
Cena analýzy:  od 3.900 Kč

Základní SEO Audit webových stránek

Popis analýzy - Základní SEO audit: Tato standardní analýza webových stránek zkontroluje všechny atributy, které ovlivňují dosažení předních pozic, odkazové porfólio a vše, co obsahuje Rychlý SEO Audit. Navíc obsahuje:

Cena analýzy:  od 8.500 Kč

Velký - rozsáhlý SEO Audit webových stránek

Popis analýzy - Velký SEO Audit: Kompletní - rozšířená SEO analýza vhodná pro velké, rozsáhlé webové stránky a e-shopy s desítkami kategorií a podkategoriemi. Tato analýza nabízí kompletní a ucelené informace, které potřebujete k samostané úpravě a přepracování webu. Výstup je vhodný jako návod pro oddělení Marketingu, administrátory webu, atd. Na základě této analýzy dokážete samostatně upravit obsah ovlivňující dosažení předních pozic a návštěvnost.
Cena analýzy: akční cena od 12.000 Kč - běžná cena od 20.000 Kč


Související články, aneb co lidé také čtou

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.