SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Reference našich služeb - SEO, PPC, webové stránky


Konzultace pro Piran sport
Tvorba stránek pro Rhenus

Tvorba stránek pro Sistel

Stránku Reference připravujeme nově s aktuálními názory na naši práci. Děkujeme za pochopení.

"Děkuji za skvěle odvedenou práci při vytvoření webových stránek, profesionální a přátelský přístup. www.zlepsujeme.cz mohu jen doporučit a věřím ve dlouhodobou spolupráci."
David Raclavský, pujckycheb.cz

"Vážený pane Borůvko, moc děkuji za Váš čas a osobní přístup.
Jsme na začátku naší cesty, ale věřím, že i díky Vám se nám brzy podaří dostat se na přední místa ve vyhledávačích. Velice si cením Vašeho přístupu a výkladu, který je i takřka pro lajka srozumitelný a dokáže pochopit principy fungování SEO a webu obecně."
Jiří Šnajdr, www.clasicmoebel.eu

"Na tomto místě bychom rádi poděkovali firmě zlepšujeme.cz a zvláště pak panu Borůvkovi. Díky komplexní analýze, novým webovým stránkám a SEO marketingu směřuje naše společnost tím správným směrem. Pokud hledáte profesionalitu, kvalitní služby a osobní přístup, zlepšujeme.cz s panem Borůvkou je ta správná volba."
Za Sistel International
Ing. Michael Kro - Marketing Manager

Krollczech - webové stránky, SEO, Internet marketingKrollczech.cz - kompletní Internet Marketing

Volba firmy Zlepšujeme.cz pro náš nový web byla bezesporu správný krok. Ze začátku jsme od pana Borůvky dostali cenné rady nejen o tvorbě webu, ale i stran moderních trendů v marketingu. Velmi jsem ocenil, že pan Borůvka vyslechl naše zkušenosti se zákazníky a detailně se zajímal o naše produkty a celkovou situaci na trhu, aby mohl co nejlépe připravit reklamní kampaně. Navíc, jakožto firmě s nerovnoměrným obratem v průběhu roku (díky sezonnosti artiklu), nám plně vyšel vstříc nerovnoměrným rozložením činností SEO.

Firmu Zlepšujeme.cz rozhodně mohu doporučit díky osobnímu přístupu, rychlé dohodě a dobře odvedené práci.

V Praze 23.1.2017
Ing. Petr Beneš, Ph.D.

Karavany Nera - tvorba webových stránekKaravany Nera - prodej karavanů

Doporučujeme firmu www.zlepšujeme.cz pro rychlý a profesionální přístup a poděkování patří panu Janu Borůvkovi, za skvělé poradenství při tvorbě webu.
S pozdravem Karavanynera

vBaráčku.cz - informační systém pro bytová družstvaVBaráčku - informační systémy pro bytová družstva

"Děkuji za cenné rady a za marketingové tipy, jak se prosadit na českém trhu a náš informační systém dostat více mez lidi. Pozice ve vyhledávačích se začínají hýbat a to dobrým směrem. Zatím změny nenápadně ovlivňují i návštěvnost, ale věřím, že po zapracování rad se vše zlepší. Děkuji a upřímně doporučuji."
Bc. Jan Plíva
vBaračku.cz

Kvalitní stěhování Praha

Po víceleté spolupráci s firmou zlepsujeme.cz zastopenou majitelem panen Bc. Janem Borůvkou jsem byl požádán o sepsání krátké reference. Jako jednatel společnosti pro kterou pan Borůvka a jeho tým vytvořil webové stránky, Vám tuto firmu rád jednoznačně doporučím a to z těchto důvodů:

1) Mají mnohaleté zkušenosti a za dobu působení i nezbytně důležité kontakty v oboru.
2) Za Vaše finanční prostředky, trpělivě pracují na Vašem projektu. Vymýšlejí marketingové kroky pro prospěch Vašich pozic ve vyhledávačích.
3) Firma "jde s dobou" vzdělávají se, poskytují poradenství, analizují, naučí Vás si webové stránky v případě zájmu spravovat.
4) Pan Borůvka je čestný člověk, drží slovo, jedná přímo a potřebujeteli podpoří Vás i nad smluvní rámec- poradí z pohledu druhé strany. (z pohledu Vašeho potencionálního zákazníka)

Podáním si ruky s panem Borůvkou uděláte správný krok k vlastnímu úspěchu.

Jiří Coufal - jednatel
Kvalitni-stehovani.cz - 773898158

Webové stránky pro Němčina-NJC

Německé jazykové centrum NJC.cz"Firma pana Borůvky pro nás vytvořila krásný, přehlední a moderní web zcela na míru - starý web zdaleka neplnil svoji funkci, ten nový od Zlepšujeme je ale naprostým opakem. Už se nebudeme stydět svůj web s hrdostí prezentovat našim zákazníkům a věříme, že spoustu z nich k nám také přivede. V našem oboru je jasně strukturovaný a vzhledově dotažený web základem marketingu - a my jsme rádi, že právě o tento základ se stará pan Borůvka se svým týmem. Zlepšujeme se pak stará také o celý náš online marketing (PPC kampaně, SEO optimalizaci, správu profilu na Firmy.cz či na Facebooku), což nám umožňuje soustředit se na vlastní práci a vše, co souvisí s naší internetovou prezentací a akvizicí zákazníků, můžeme přenechat s klidným svědomím profesionálům. Navíc služby ani web od Zlepšujeme nezruinovaly náš nepříliš velký rozpočet, což je obrovská výhoda oproti konkurenčním gigantům, kde se ceny za tytéž služby pohybují i v řádech stovek tisíc korun. Zlepšujeme.cz tak jednoznačně doporučuji!" 
www.nemcina-njc.cz 
Jakub Marušák 
Slušovice

Webové stránky Životadvokáta.cz

Webové stránky pro AKCypris.czVážený pane Borůvko, vzhledem k tomu, že web a vše ostatní již plně funguje, chtěl bych Vám poděkovat za spolupráci a ochotu při vytváření mojí prezentace. Do budoucna Vás budu doporučovat např. u mých advokátních kolegů.
Přeji úspěšný pracovní den.
Zůstávám s pozdravem,
Mgr. Martin Cypris
advokát

Klub 112 - občanské sdružení Praha

Klub 112 - občanské sdružení a letní dětské táboryZlepšujeme.cz se nám věnuje od roku 2008 a díky nim máme velmi kvalitní webové stránky, které většina naší "konkurence" jen napodobuje. Díky vývoji a přístupu nám nikdy nebudou stačit. My budeme vždy o krok napřed. Moderní weby, přední pozice, vysoké návštěvnosti. To jsou výhody které máme díky Zlepšujeme.cz

Děkujeme, tým Klubu 112

Geodézie Bílovec

Více jak 5 let jsme s manželkou podnikali a mysleli jsme si, že díky podpoře Internetu. S novými stránkami od Zlepšujeme a hlavně po kurzu optimalizace víme, že tehdy to byly jen drobečky. Až dnes jsme úspěšní. Máme hodně práce, zakázky se jen hrnou a to díky přístupu firmy pana Borůvky.
Děkujeme, Vladimír S., geodetické služby

Aria travel.cz - autobusová doprava Praha

Webové stránk a SEO Servis pro Aria Travel Praha"Zlepšujeme.cz nám od roku 2009 spravuje veškeré aktivity na Internetu. Od Zlepšujeme.cz máme už třetí webové stránky a několik let nás drželi na první stránce ve vyhledávačích Seznam a Google. Zpracovali a nasadili pro nás rezervační systém a prodej zájezdů. Za nás spokojenost se vším, co pro nás udělají."
T.K. - Aria Travel, Praha

324

SEO konzultací

9

školení

96

hotových webů

60

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.