SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Redakční systém Veresy - vlastní kvalitní redakční systém pro správu obsahu

Více jak 3 roky vývoje a máme vlastní redakční systém, ve kterém jsou zohledněny roky zkušeností s optimalizací obsahu webových stránek pro vyhledávače. Redakční systém obsahu webových stránek, který není kompromisem mezi zdarma a výkon, ale dobrým kompromisem mezi rozumnou cenou a předními pozicemi na Internetu.

Pohodlná administrace v českém jazyce a mnoho užitečných funkcí

Redakční systém pro správu a tvorbu webuMnoho zákazníků se na nás obracelo v souvislosti s nespokojeností s opensource redakčními systémy, které nesplňovaly jejich požadavky na nezávislost, pohodlí a možnost úprav obsahu. A proto jsme navrhli vlastní redakční systém, který uspokojí každého laika i profesionála. Vše je snadné. Vše je přehledné. Vše je pohodlné.

Redakční (CMS) systém nabízíme ke každému našemu webu - objednáte-li u nás web, zcela automaticky získáváte i možnost pohodlné administrace vašich dat. Již nepotřebujete se někoho doprošovat, aby vám provedl i nepatrné změny. Vše si změníte sami a to i bez hlubších znalostí programování. Umíte napsat jednoduchý dopis na PC? Pak umíte spravovat webové stránky od nás!

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.