SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Redakční systém Veresy - vlastní kvalitní redakční systém pro správu obsahu

Více jak 3 roky vývoje a máme vlastní redakční systém, ve kterém jsou zohledněny roky zkušeností s optimalizací obsahu webových stránek pro vyhledávače. Redakční systém obsahu webových stránek, který není kompromisem mezi zdarma a výkon, ale dobrým kompromisem mezi rozumnou cenou a předními pozicemi na Internetu.

Pohodlná administrace v českém jazyce a mnoho užitečných funkcí

Redakční systém pro správu a tvorbu webuMnoho zákazníků se na nás obracelo v souvislosti s nespokojeností s opensource redakčními systémy, které nesplňovaly jejich požadavky na nezávislost, pohodlí a možnost úprav obsahu. A proto jsme navrhli vlastní redakční systém, který uspokojí každého laika i profesionála. Vše je snadné. Vše je přehledné. Vše je pohodlné.

Redakční (CMS) systém nabízíme ke každému našemu webu - objednáte-li u nás web, zcela automaticky získáváte i možnost pohodlné administrace vašich dat. Již nepotřebujete se někoho doprošovat, aby vám provedl i nepatrné změny. Vše si změníte sami a to i bez hlubších znalostí programování. Umíte napsat jednoduchý dopis na PC? Pak umíte spravovat webové stránky od nás!

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.