SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Printek Praha - výroba reklamních předmětů

Pražská společnost Printek od roku 1990 nabízí reklamní předměty ve velmi širokém sortimentu pro které zajišťuje i návrhy a potisk. Společnost se v minulosti orientovala spíše na prodej strojů na tisk, ale později se přeprofilovala a nabízí především reklamní předměty a jejich individuální potisk dle přání klienta.

Levné reklamní propisky

Printek se specializuje na reklamní předměty a pod nimi si hned každý vybaví samozřejmě reklamní tužky a propisky. Ty jsou rozděleny do několika kategorií, mezi kterými naleznete jak ekologické tužky, tak i VIP dárkové psací soupravy. Nejnavštěvovanější kategorií jsou ovšem levné reklamní propisky do 6,-Kč, které jsou nabízeny v bohatém sortimentu a v široké nabídce barev a provedení.

Reklamní USB Flash disky

S nástupem 21. století se trochu změnilo složení požadavků klientů. Dnes nejsou žádané jen reklamní propisky a tašky, do kterých je vkládáno zakoupené zbož v prodejnách. Dnes se ve velké míře rozdávají a věnují jako reklamní předměty také USB Flash disky a to s kapacitami od 2Gb po 32Gb. Na disky je možné také zajistit kvalitní reklamní tisk a nebo i rovnou uložit například firemní prezentaci.

Reklamní textil - trika, mikiny, čepice

Aby nabídka byla kompletní, Printek nabízí také žádaný reklamní textil, včetně individuálního potisku. V nabídce naleznete kvalitní reklamní trička, mikiny, polokošile, čepice, ručníky, sportovní dresy značek jako Fruit of the Looom a další. veškerý textil je nabízen ve většině velikostech a barevných provedeních.

Kalendáře a diáře

Vždy ve druhé polovině roku je největší zájem o kalendáře, diáře, plánovací kalendáře na nadcházející rok. Ani letos tomu není výjimkou. V nabídce naleznete jak nástěnné kalendáře, tak i stolní kalendáře a kapesní kalendáře.

Síťový a tamponový tisk

Printek pro celý svůj sortiment zajišťuje různé techniky potisku reklamních předmětů tak, aby byla vždy zajištěna maximální spokojenost klienta. Na různé reklamní předměty se hodí jiné technické provedení reklamního tisku a tak Printek nabízí jak sitotisk tak i tamponový tisk. Pro další reklamní přdměty zajišťuje například i ražbu, techniku rytí laserem, vyšívání nebo digitální tisk.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.