SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Klub 112 - letní dětské tábory a výlety pro děti

Občanské sdružení Klub 112 připravuje pro děti a mládež kvalitní letní dětské tábory s bohatým programem, kvalitním personálním obsazením, pestrými cenami do celotáborové hry a programu, programovými návštěvami a mnohým dalším, co k pravému táboru neodmyslytelně patří.

Letní dětský Airsoft tábor 2011

Občanské sdružení Klub 112 opět připravuje kvalitní letní dětský tábor pro děti ve věku 7 - 16 let. I v tomto roce připravuje Klub 112 bohatý program jako Airsoft, Aerobic, bojové sporty a výtvarné umění pro ty nejmenší děti. Kdo má rád a hraje Airosft, by si neměl tedy nechat ujít Klubem 112 připravený Airsoft tábor.

Letní dětský tábor 2010

Pro rok 2010 připravil Klub 112 svůj další letní dětský tábor, tentokrát jižně od Prahy, na Benešovsku, nedaleko obce Miličín. V krásném prostředí u rybníka, uprostřed lesů, s dobrým zázemím nabízí pro 120 dětí ve věku 7 - 15 let perfektně připravený letní tábor.

Bohatý program pro dětský letní tábor 2010

Pilířem letního dětského tábora je kvalitní celotáborová hra inspirovaná oblíbeným soutěžním pořadem Klíče od pevnosti Boyard. Samozřejmě nechybí klasický táborový program a oddílové náplně, dle dětmi vyhledávaných aktivit jako Airsoft, výcvik Survival, Aerobic, bojové sporty a mnoho dalšího.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.