SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Klub 112 - letní dětské tábory a výlety pro děti

Občanské sdružení Klub 112 připravuje pro děti a mládež kvalitní letní dětské tábory s bohatým programem, kvalitním personálním obsazením, pestrými cenami do celotáborové hry a programu, programovými návštěvami a mnohým dalším, co k pravému táboru neodmyslytelně patří.

Letní dětský Airsoft tábor 2011

Občanské sdružení Klub 112 opět připravuje kvalitní letní dětský tábor pro děti ve věku 7 - 16 let. I v tomto roce připravuje Klub 112 bohatý program jako Airsoft, Aerobic, bojové sporty a výtvarné umění pro ty nejmenší děti. Kdo má rád a hraje Airosft, by si neměl tedy nechat ujít Klubem 112 připravený Airsoft tábor.

Letní dětský tábor 2010

Pro rok 2010 připravil Klub 112 svůj další letní dětský tábor, tentokrát jižně od Prahy, na Benešovsku, nedaleko obce Miličín. V krásném prostředí u rybníka, uprostřed lesů, s dobrým zázemím nabízí pro 120 dětí ve věku 7 - 15 let perfektně připravený letní tábor.

Bohatý program pro dětský letní tábor 2010

Pilířem letního dětského tábora je kvalitní celotáborová hra inspirovaná oblíbeným soutěžním pořadem Klíče od pevnosti Boyard. Samozřejmě nechybí klasický táborový program a oddílové náplně, dle dětmi vyhledávaných aktivit jako Airsoft, výcvik Survival, Aerobic, bojové sporty a mnoho dalšího.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.