SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

PC versus mobily - jak a kde se hledá

Dle společnosti StatCounter, která zveřenila své nové statistiky, se mění chování uživatelů Internetu. Díky Asii, Africe a také Polsku začaly Internetu vévodit mobilní platfotmy jako mobilní telefony a tablety. Je to pro nás signál, že na klasické pc se zanevřelo? Ačkoliv čísla vypadají jasně, je to opět jen statistika a aritmetický průměr. Rozhodně v Evropě je situace zcela jiná. Takže pokud nemáte webové stránky optimalizované pro mobilní zařízení, pořád vám nehrozí krach na ňůjorské burze :) Celý článek: Nejvíce se surfuje přes mobil. Předloha: Statcounter.

A co to pro nás znamená?

Článek se připravuje. Děkujeme za pochopení

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.