SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

O nás, o Zlepšujeme.cz z Prahy

Stránku O nás připravujeme. Pokud se nemůžete dočkat, zavolejte na 775 213 667 a vše se dozvíte nad kávou.

XONASX

Pro naše klienty zajišťujeme

Stále stejná parta nadšenců ...

Už více jak 5 let jsme ve stejném složení. U nás se vám nestane, že nedokážeme navázat, kde jsme skončili, nebo nerozuměli kódu, který jsme sami napsali. U nás nemusíte stále dokola vysvětlovat to samé ... jako v jiných agenturách, kde fluktuace lidí způsobuje, že každých 14 dnů máte jiného obchodního zástupce, který vás nechápe.

Už se to rozkřiklo a tak za námi jezdí i z veliké dálky ...

Jsme tak dobří, že zákazník za námi dojel z dálky 326 km. Tak daleko jsou Slušovice. A když jsme dobří i pro "slušovické jézédé", budeme dobří i pro vás. Stačí se jen ozvat a sejít se třeba na půli cesty.

Nejsme hráči na jednu hru ...

Se zákazníky běháme i dlouhé tratě. Nejdéle jsme se starali o profit společnosti Famitech, které jsme pomáhali téměř 9 let. A kdyby společnost nezměnila majitele, jistě bychom pomáhali i nadále.

U jedné práce nezůstane ...

Více jak 10 webů jsme vytvořili pro jednoho klienta. Tak velké porfólio webů nám bylo svěřeno jedním klientem. Tomuto klientovi jsme tak pomohli vyrůst, že nás nakonec převálcovala velká, neosobní agentura. Stejně si ale myslíme, že od nás získaval lepší a propracovanější servis.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.