SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

O nás, o Zlepšujeme.cz z Prahy

Stránku O nás připravujeme. Pokud se nemůžete dočkat, zavolejte na 775 213 667 a vše se dozvíte nad kávou.

XONASX

Pro naše klienty zajišťujeme

Stále stejná parta nadšenců ...

Už více jak 5 let jsme ve stejném složení. U nás se vám nestane, že nedokážeme navázat, kde jsme skončili, nebo nerozuměli kódu, který jsme sami napsali. U nás nemusíte stále dokola vysvětlovat to samé ... jako v jiných agenturách, kde fluktuace lidí způsobuje, že každých 14 dnů máte jiného obchodního zástupce, který vás nechápe.

Už se to rozkřiklo a tak za námi jezdí i z veliké dálky ...

Jsme tak dobří, že zákazník za námi dojel z dálky 326 km. Tak daleko jsou Slušovice. A když jsme dobří i pro "slušovické jézédé", budeme dobří i pro vás. Stačí se jen ozvat a sejít se třeba na půli cesty.

Nejsme hráči na jednu hru ...

Se zákazníky běháme i dlouhé tratě. Nejdéle jsme se starali o profit společnosti Famitech, které jsme pomáhali téměř 9 let. A kdyby společnost nezměnila majitele, jistě bychom pomáhali i nadále.

U jedné práce nezůstane ...

Více jak 10 webů jsme vytvořili pro jednoho klienta. Tak velké porfólio webů nám bylo svěřeno jedním klientem. Tomuto klientovi jsme tak pomohli vyrůst, že nás nakonec převálcovala velká, neosobní agentura. Stejně si ale myslíme, že od nás získaval lepší a propracovanější servis.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.