SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Nápověda pro naše zákazníky - Tvorba a správa webových stránek

Pro naše zákazníky jsme připravili nápovědu, jak správně tvořit a spravovat obsah webových stránek - věříme, že tento návod uvítají i ostatní administrátoři webových stránek a bude jim užitečný. Takže ať už máte nové webové stránky od nás či nikoliv, následující řádky pomohou všem. A pokud popisujeme některé prvky, které naši ne-zákazníci nemají ve své administraci, obraťte se na svého dodavatele stránek - snad bude vstřícný a udělá potřebné opravy administrace webu.

Webové standardy - co má obsahovat webová stránka

Titulek
Description
Key Words
Obsah
Nadpisy
Odkazy
Seznamy
Zvýraznění textu
Obrázky

Důležité stránky pro návštěvníky

Následující stránky by měl obsahovat každý web. Patří zpravidla mezi nejnavštěvovanější a návštěvníci s nimi počítají, protože ví jaké informace tam naleznou:

Externí služby a jejich kódy

Google Analytics
Google Webmaster tools
Sklik Retargeting
AdWords Remarketing

Jak nastavit poštovního klienta

Pokud máte doménu a hosting od nás, s největší pravděpodobností vás bude zajímat, jak používat emailové schránky, jak se přihlásit a jak nastavit poštovního klienta. Všechny odpovědi na své otázky máte zde: http://napoveda.stable.cz/emaily/postovni-klient/

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.