SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Nápověda pro naše zákazníky - Tvorba a správa webových stránek

Pro naše zákazníky jsme připravili nápovědu, jak správně tvořit a spravovat obsah webových stránek - věříme, že tento návod uvítají i ostatní administrátoři webových stránek a bude jim užitečný. Takže ať už máte nové webové stránky od nás či nikoliv, následující řádky pomohou všem. A pokud popisujeme některé prvky, které naši ne-zákazníci nemají ve své administraci, obraťte se na svého dodavatele stránek - snad bude vstřícný a udělá potřebné opravy administrace webu.

Webové standardy - co má obsahovat webová stránka

Titulek
Description
Key Words
Obsah
Nadpisy
Odkazy
Seznamy
Zvýraznění textu
Obrázky

Důležité stránky pro návštěvníky

Následující stránky by měl obsahovat každý web. Patří zpravidla mezi nejnavštěvovanější a návštěvníci s nimi počítají, protože ví jaké informace tam naleznou:

Externí služby a jejich kódy

Google Analytics
Google Webmaster tools
Sklik Retargeting
AdWords Remarketing

Jak nastavit poštovního klienta

Pokud máte doménu a hosting od nás, s největší pravděpodobností vás bude zajímat, jak používat emailové schránky, jak se přihlásit a jak nastavit poštovního klienta. Všechny odpovědi na své otázky máte zde: http://napoveda.stable.cz/emaily/postovni-klient/

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.