SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Nadpisy - obrovská moc v pár znacích

Sílu nadpisů objevil muž, který ovládl reklamu. David Ogilvy ne že by objevil nadpisy jako takové, ale objevil, co vše se dá pomocí nadpisů zajistit. Dobrý nadpis zaujme návštěvníka, který si přečte pár řádků pod ním, ale tam už na návštěvníka čeká další nadpis, který znovu udělá to samé. A to nemluvíme o tom, jakou moc mají nadpisy na vyhledávače. Za mou praxi jsem objevil nespočet webů, které buď nadpisy nepoužívaly správně nebo nadpisy nepoužívaly vůbec. A to je obrovská chyba. Nadpisy mají obrovský potenciál a my si nyní povíme jaký!
Dobré nadpisy mají koule kouzlo :)

Copywriteři - machři na nadpisy

S kvalitním obsahem a samozřejmě i s tvorbou nadpisů vám pomůže Copywriter. Ale samozřejmě je tu možnost, že to zvládnete sami. A pokud se tvorbě obsahu chcete věnovat svépomocí, zkuste se inspirovat jinde. jinde jako u konkurence, nebo v knihách, časopisech, ale také bohužel v bulváru, komiksech. Poslední dva příklady nejsou zcela dokonalé, ale ti redaktoři to s nadpisy zkrátka umí. To se jim musí nechat. Škoda že zbytek nestojí za zlámanou grešli. Ale co, kde je poptávka, tam je i nabídka. Žijeme v tržním světě. Ale zpátky k nadpisům.

Zahrajte si na mentalistu. Používejte nadpisy H1 až H6

Chcete na webu prodávat nabízené služby a produkty? Pak musíte ovládnout mysl návštěvníka a potenciálního zákazníka. A na to jsou dobré nadpisy a to pokud možno správně strukturované nadpisy, které máme H1 - H6. V praxi ale používáme především nadpisy H1-H3. Někdy i H4.

Obecná pravidla pro tvorbu nadpisů webových stránek

Na Internetu najdete mnoho stránek, které uvádějí jak má titulek vypadat. My se to vše pokusíme přehledně shrnout a to hlavně pro vaše pohodlí, abyste nemuseli vše hledat a pokračovat někam dál.

Délka: do 5-7 slov
Charakter: marketingově laděné sdělení s výzvou k akci - Call to Action
Obsah: ideálně hledané klíčové tvaru v pravděpodobném tvaru a spojení

Doporučení:

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.