SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Modelové situace - Jak fungují webové - internetové stránky

Pro představu jak internet funguje, žije a jak ovlivňuje české podniky a podnikatele, jsme připravili několik modelových situací.
Pravděpodobně se v nich najdete.

Žádný web - Lucka

Lucka je majitelkou kamenného obchodu se sortimentem dětského oblečení. Obchod je umístěn ve vedlejší ulici. Moc lidí kolem nechodí. Lucka nemá web. Složitě musí nechávat tisknout letáky, obcházet a plnit poštovní schránky. V okolí má dvě školy, školku a sportovní areál. O jejím obchodě nikdo z okolí skoro neví.

Lucka se každý měsíc obává toho, že do dalšího měsíce obchod už neudrží. Domnívá se, že by pomohlo mít dobrý web.

Špatný web - Adam

Adam je řemeslník a vlastní zámečnickou provozovnu. Někdy v minulosti, asi 5 let zpět, investoval do tvorby webových stránek u sousedovic syna. Je provozovatelem zastaralých stránek, které za celou dobu nebyly umístěny na předních pozicích ve vyhledávačích.
Adam nevyhrál výběrové řízení na velkou zakázku, protože jeho web nepodpořil dobré jméno a mínění o jeho podnikatelských aktivitách.

Průměrný web - Helena

Helena nabízí své služby v oboru účetnictví. Má web průměrné kvality, ale protože své služby nabízí na malém městě a lidé ji vyhledávají ve fulltextovém vyhledávači i s městem, občas na její služby narazí nový zákazník a tak si Helenka může pochvalovat, že její průměrné stránky získávají nové zákazníky.

Dobrý web - Monika

Monika se svým manželem zahájila podnikání v oboru "vybavení laboratoří". Protože se jedná o vysoce technický obor, na přání manžela investovali do kvalitního, moderního a přehledného webu, který prošel optimalizací pro vyhledávače.
Monika si může dovolit každý rok luxusní dovolenou navíc i s manželem, protože zakázky se jim jen hrnou. Jejich web, který je umístěný na předních pozicích ve vyhledávačích slouží k získávání nových zákazníků. Na návštěvníky působí dobře a tak jeho prostřednictvím jsou realizovány obchody.

Komu patří Váš web?

Cítíte se jako Monika? Nebo alespoň jako spokojená Helenka? Možná začínáte pár let od Adama. V tom horším případě jste Lucka a nevíte co s tím ...
Jste na správném místě. Pomůžeme vám.
Navrhneme pro vás moderní web, dostaneme vás na přední pozice ve vyhledávačích a Monika i s manželem vám budou potají závidět, jak dobře se vám daří.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.