SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Jak psát web - jak tvořit obsah pro webové stránky

Když chcete řídit auto, musíte se to naučit. Ideální je si také udělat řidičské oprávnění, nebo-li řidičský průkaz dle kategorie dopravního prostředku, který chcete řídit. No a když chcete psát web, měli byste se naučit, jak správně vytvářet obsah pro webové stránky. A osobně si myslím, že naučit se řídit je jednodušší. Na druhou stránku, pokud máte trochu talentu, hodně čtete, máte zajímavý obor o kterém chcete publikovat obsah, zvládnete to. A pokud navíc přečtete celý náš článek, půjde vám to ještě lépe. Takže: Jak psát web? Jdeme na to!

První řadě si povíme, jakými autory obsahu byste měli být a proto buďte:

Než začnete vytvářet a psát obsah pro webové stránky

Ještě dříve než napíšete první větu a s hrdostí jí pošlete do světa byste si měli sednout a promyslet si, kdo bude vaším čtenářem, tj. pro koho píšete webové stránky. Kdo je tedy vaším konzumentem textu? Pro koho a jak chcete psát?  V oboru Copywritingu se těmto osobám říká ... no jednoduše: Persona, tj. osoba. Kdo se tedy ukrývá za monitorem a hltá každé vaše slovo? Maminka na mateřské, tatínek vybírající dárek pro náctiletého syna, podnikatel hledající správnou golfovou hůl, investor lačný najít vhodný pozemek pro developerský projekt, student toužíci po prvním pronájmu? No kdo? Pro koho píšete?

Získejte 14 tipů ZDARMA "Jak vytvořit zajímavý obsah pro své budoucí zákazníky > Objednat |Email|

Návod Jak vytvořit zajímavý obsah stáhlo 645 uživatelů | Stáhněte nyní a získej navíc TIP jak vytvořit vstupní stránku!

Máte představu pro koho chcete psát?

Vezměte si papír a tužku a vzhůru do splnění prvního úkolu: Popište vašeho čtenáře a zkuste jít do detailů: pohlaví, věk, bydliště, vzdělání, zaměstnání, obor, koníčky, záliby, nákupní preference a podobně. Samozřejmostí také je sepsání poznámek i o tom, jak chcete psát a vypadat na venek. Jste uvolnění? Profesionální? Používá váš čtenář slang, žargon nebo vlastní slovník? Jak chcete působit na čtenáře? Jako profesionální suchar nebo naopak jako lidský jedinec, kterému blaho a dobro čtenáře není cizí?
Takže? Jak jste na tom? Máte už představu pro koho budete psát?

Stále nemáte svou představu? Tak šmírujte konkurenci!

Provést si analýzu konkurence, nebo jak se tomu méně odborně říká "šmírování" dělá skutečně každý. Nebojte se toho. Vložte do vyhledávače klíčová slova která si myslíte že vás charakterizují a koukněte se na výsledky. Zkuste je více specifikovat ať najdete i konkurenci ve svém městě nebo blízkém okolí. Vše si poznamenejte a dělejte si pečlivé, špiónské poznámky. Budou se vám později hodit. U konkurence se podívejte jakým způsobem komunikují, tj. jak se vyjadřují na svých oficiálních materiálech.
Buď je napodobujte (ale nekopírujte) a nebo naopak se zkuste od nich odlišit.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.