SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Google Penguin - algoritmus od Google stíná hlavy

Titulek stránky zní možná hrozivě, ale nebojte se. Nejde o žádný algoritmus španělské inkvizice. Nemusíte být ve střehu. Penguin nepostihuje každého, každého slušného provozovatele webových stránek. Kdo by se ale ovšem měl mít na pozoru jsou pra-seokonzultanti, kteří se ve své krátkozrakosti uchýlili k nekalým praktikám a ve velké míře kopírovali obsah, vyráběli mikrostránky se stejným obsahem jak na běžícím pásu, měnili a vkládali odkazy kam se jim zachtělo, jen aby měli vysoký počet zpětných odkazů.

Nebojte se optimalizovat! Ale všeho s mírou. Na všechno používejte rozum a cit. Nesnažte se být první za každou cenu a ve velmi krátkém čase. Je lepší profitovat za půl roku, než si podřezat větev za měsíc!

Webové stránky vytvářejte poctivě

Tato rada zní asi jako klišé, ale je to dobrá rada. Rada nad zlato. Budete-li pracovat poctivě, vyhledávač Google vás ocení a jak oceňuje takový vyhledávač? No přeci dobrými pozicemi. Klidně dál měňte odkazy, provádějte analýzy klíčových slov a pracujte s nimi, pište s dodržením standardů SEO, ale nesnažte se být lepší. V tomto oboru platí dvojnásob, že méně je někdy více.

Historie

Ochrana proti algoritmu Penguin

Pokud nechcete aby vás postihla aktualizace algoritmu Penguin, je zapotřebí dodržovat následující pravidla:

Máte obavy z přeoptimalizování webu, získání penalizace, ztráty pozic ve vyhledávačích a podobně? Kontaktujte nás - odborníky ze Zlepšujeme.cz a my vám rádi poradíme jak na to. Těšíme se na spolupráci.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.