SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Copywriting - dobré a účinné texty pro webové stránky a reklamy

Máte nový web? Máte prázdný eshop? Chybí vám texty? Vše teprve chystáte nebo si nevíte rady, co se současným stavem?
Základní pravidlo zní: Dobré texty prodávají!
A dobré texty dobývají přední pozice. Chybí vám dobré a srozumitelné texty pro webové stránky? Chcete lépe oslovit cílovou skupinu? Potřebujete kvalitně popsat nabízené výrobky nebo služby? Nemáte prostor dělat to vlastními silami? Hledáte profesionály na webové texty, kteří textovou část obsahu stránek vyřeší za vás?
Obraťte se na Zlepšujeme.cz. My Copywriting ovládáme a jsou za námi roky zkušeností.

Copywriting pomáhá získat pozornost

Získejte pozornost

Zaujměte textem navštěvníkovu pozornost a zajistěte, aby na vašich stránkách vydržel co nejdéle a obsah se pro něj stal zajímavým.
Využívejte Copywriting

Probuďte zájem o vaše zboží, produkty a služby

Probuďte zájem

Návštěvník si nekoupí co potřebuje. Koupí si jen to co chce! Probuďte zájem o koupi právě vašeho produktu nebo služby
Ovlivněte vzorec chování

Podpořte vznik konverze

Vyzvěte k akci

Popostrčte návštěvníka, čtenáře aby se z něj stal kupující zákazník. Jen správným způsobem získáte nového zákazníka.
Naveďte ho k objednávce!

Hledáte Copywritera pro své webové nebo reklamní texty? Kontaktujte nás ...

Pozornost

Díky Copywritingu získejte pozornost návštěvníků webových stránek. Zaujměte čtenáře a probuďte v nich touhu u vás nakoupit nebo objednat nabízené služby. Zvyšte díky práci Copywritera své zisky.

Zájem

Máte čtenářovu pozornost? Dobře. Vytvořte zájem o vaši firmu nebo společnost. Proveďte návštěvníka webem tak jak si přejete vy. Jen návštěvníkem se zájmem na webových stránkách vydrží dostatečně dlouho, aby se rozhodl pro návtěvu stránek jako ceník, reference, fotogalerie a kontakty.

Přání

Máte čtenářovu pozornost a zájem? Perfektní. Nyní je na čase aby projevil přání využít právě vaši firmu a usutečnil to, proč přišel. Díky Copywriterovi se zvýší vaše zisky. Copywriter provede návštěvníka od příchodu po jeho odchod. Ale návštěvník nesmí odejít, aniž by provedl akci, kvůli které přišel. Copywriter ovládá pravidlo AIDA a umí ho vtěsnat do každého textu. Nevěříte? Ozvěte se. Přepracované texty od specialisty na webové texty vám přinesou více než jste čekali.

5 důvodů
proč využít Copywriting

Důvodů, proč využívat Copywriting je více, ale mezi hlavní patří především:

  1. Kvalitní text = lepší pozice ve vyhledávačích
  2. Lépe popsané produkty a služby = informovanost návštěvníků
  3. Dobrý text vzbuzuje zájem více nakupovat = vyšší míra konverzí
  4. Web je kladně hodnocen na základě textové části obsahu
  5. Copywriting a jeho výsledky přiláká na web širší záběr návštěvníků.

Dobré texty budují návštěvnost

Bez dobrých textů nejsou přední pozice. Bez předních pozic, není návštěvnost. Základní princip internetových stránek a úspěchu na Internetu.
+ Copywriting zvýší návštěvnost webových stránek

Dobré texty vytvářejí zájem návštěvníků

Samotná návštěvnost nic neřeší. Texty musí vzbudit zájem, chuť se seznámit s nabídkou a touhu koupit zrovna u vás. Jen dobré texty vzbuzují zájem.
+ Copywriting zvýší zájem o nabízené produkty a služby

Dobré texty prodávají zboží a služby

A poslední z pravidla: Jen dobré texty po té co k vám na stránky přivedou návštěvníky, změní je v zaujaté čtenáře udělají poslední změnu v zákazníky.
+ Copywriting zvýší počet objednávek a konverzí

 

Kdo prodává na Internetu?

Kdo si myslíte, že prodává na Internetu? Majitel e-shopu? Obchodní oddělení? Marketingové oddělení firmy? Málá nápověda? Na základě čeho se rozhoduje návštěvník o tom, zda koupí nebo stránky opustí a jde na jiné, konkurenční? Prodává obsah!

Prodává Copywriter

Osobě, které vděčíte za prodej na Internetu se říká Copywriter. Copywriter popisuje produkt a nabádá návštěvníka a čtenáře ke koupi místo prodavače v klasické, kamenné prodejně. Nemáte Copyritera? Pak asi nemáte být komu vděční a vaše obchody jsou spíše náhodné než cílené.

Vytvoříme vám účinný a kvalitní obsah webových stránek

Chcete lepší pozice a více prodávat? Volejte 775 213 667 a dohodněme se na spolupráci. Zajistíme vám kvalitní textový obsah. My umíme psát.
My řešíme Copywriting. Čtete tento text? Čte se vám dobře? Uvažujete o využití našich služeb? Ano? Pak copywriting pravděpodobně ovládáme a proto volejte ještě dnes a stejně tak dobře se bude číst obsah i vašeho webu a lidé budou u vás nakupovat a objednávat.
+ Vytvoříme obsah pro úvodní stránku
+ Vytvoříme obsah pro kategorie a podkategorie
+ Vytvoříme obsah pro produktové stránky
+ Vytvoříme text pro PPC reklamy

600

SEO konzultací

30

školení

100

hotových webů

60

spokojených zákazníků

SEO konzultace ZDARMA

Potřebujete poradit a nemáte se na koho obrátit? Nabízíme SEO konzultaci Zdarma. Objednejte SEO konzultanta do konce března 2017 a získáváte 1. hodinu SEO konzultace zadarmo.

přečíst celé

Optimalizace stránek v akci

Pro leden a únor 2017 jsme připravili pro nové zákazníky akci, aby počáteční práce na webu byly výhodnější. A proto nyní objednávejte SEO optimalizaci pro vyhledávače a získáte tak o 20% více péče za stejnou cenu!

přečíst celé

SEO poradenství zdarma

Do února 2017 jsme připravili zcela netradiční akci ve stylu: "Zeptejte se nás na cokoliv" a tak máte možnost získat SEO poradenství zdarma. Stačí si jen objednat SEO konzultanta přes náš formulář.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální prezentace firen na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.