SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Copywriter Bc. Jan Borůvka, Zlepšujeme.cz Praha - autor textů na web

Jak je možné, že některé texty na webových stránkách prodávají a jinde obsah nestojí ani za prohlédnutí, natož za přečtení? Jak je možné, že desítky i stovky různých stránek mají stejný obsah, naprosto identický jeden druhému? Jak je možné, že .. a takhle by otázky mohly pokračovat do nekonečna. Odpověď je jedna: webové stránky potřebují copywritera, tj. osobu, která dá webovým stránkám kouzlo, osobnost, nádech, atmosféru, děj a hlavně: hlavu a patu.

Vaše stránky potřebují mne :)

Vytvořme společně obsahově bohaté a přehledné stránky, s textem který osloví a nebude jen pouhým podbízením ve stylu "Jsme tu pro vás". Čisté stránky, bez naprostých zbytečností, stránky s jasným sdělením a vyhraněným stylem upoutají návštěvníkovu pozornost a donutí ho se nad vaší nabídkou zamyslet. Tedy pokud zrovna toto chcete :)
Vytvořme společně stránky, které budou prodávat ...

Vaše produkty a služby prodá Copywriter. Vaše produkty a služby prodám já!


Související články, aneb co lidi rádi čtou:

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.