SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Copywriter Bc. Jan Borůvka, Zlepšujeme.cz Praha - autor textů na web

Jak je možné, že některé texty na webových stránkách prodávají a jinde obsah nestojí ani za prohlédnutí, natož za přečtení? Jak je možné, že desítky i stovky různých stránek mají stejný obsah, naprosto identický jeden druhému? Jak je možné, že .. a takhle by otázky mohly pokračovat do nekonečna. Odpověď je jedna: webové stránky potřebují copywritera, tj. osobu, která dá webovým stránkám kouzlo, osobnost, nádech, atmosféru, děj a hlavně: hlavu a patu.

Vaše stránky potřebují mne :)

Vytvořme společně obsahově bohaté a přehledné stránky, s textem který osloví a nebude jen pouhým podbízením ve stylu "Jsme tu pro vás". Čisté stránky, bez naprostých zbytečností, stránky s jasným sdělením a vyhraněným stylem upoutají návštěvníkovu pozornost a donutí ho se nad vaší nabídkou zamyslet. Tedy pokud zrovna toto chcete :)
Vytvořme společně stránky, které budou prodávat ...

Vaše produkty a služby prodá Copywriter. Vaše produkty a služby prodám já!


Související články, aneb co lidi rádi čtou:

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Akce - dárky - služby zdarma

Máte sídlo firmy na Praze 5 nebo 13? Pojďte k nám a ušetřete na tvorbě webových stránek, SEO optimalizaci nebo správě PPC kampaní až několik tisíc. Zlepšujeme se rozšiřuje a proto naděluje akce a služby zdarma:)

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.