SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Co je to SEO

O SEO vzniklo už kde co. Hromady knih, stránek, publikací. Stačí si jen vybrat co je pro koho příjemné. A pokud nechcete číst, jsou tu různá školení, kurzy, semináře i konference.

Definice z dostupných zdrojů

V naší knihovně jsou doslova všechny knihy, které se problematikou SEO zabývají a nebo SEO nakously alespon okrajově. V naší databázi jsou všechny stránky na Internetu, které SEO zmiňují a snažíme se vybudovat kompletní dílo, které pojednává právě o naše oboru, kterým je optimalizace webových stránek pro vyhledávače, jenž ovlivňuje získání předních pozic mezi neplacenými výsledky vyhledávačů a velkou mírou ovlivňuje návštěvnost a ziskovost.

SEO je metodika vytváření a upravování webových stránek

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.
(zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Seo 27.5.2014)

Náš komentář: My rádi proces optimalizace stránek nazýváme laděním. Vytváříme činnost, která vede ke zlepšení stavu. I když výsledkem někdy může být propad na pozicích. Ale z dlouhodobého hlediska ladíme-optimalizujeme web, aby byl zkrátka lepší. Měl lepší zvuk a hrál na struny vyhledávačů.

SEO v sobě zahrnuje aktivity, jejichž úkolem je zlepšit pozice

SEO v sobě zahrnuje aktivity, jejichž úkolem je zlepšit pozice ve vyhledávání, v našem případě e-shopu. Ovšem cílem, který má pro vás význam, je to, aby vám dobře provedené SEO přineslo nejen vyšší návštěvnost, ale hlavně zákazníky, kteří u vás nakoupí. Veškeré aktivity, které napomáhají SEO, nejsou jen záležitostí pouze programátora. Hodně se do nich promítá oblast marketingu a propagace.
(zdroj: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod, Miroslav Sedlák, Petra Mikulášková, str. 103, Computer Press, Brno, 2012)

Náš komentář: SEO je ve své podstatě soubor jednoduchých technik a postupů, které ovlivňují výsledky vyhledávání za účelem získání návštěvnosti webu prostřednictvím neplacených výsledků. SEO je optimalizování - ladění obsahu, aby webové stránky zobrazily vyhledávače na dotazy uživatelů na co nejlepších pozicích, tj, co nejvýše.

SEO vychází z počátečních slov search engine optimalization

Zkratka SEO vychází z počátečních slov search engine optimalization, což se překládá jako optimalizace - přizpůsobení stránek pro vyhledávače. Někdy se také setkáte s nesprávným používáním spojení SEO optimalizace, což je samo o sobě dost krkolomné, dalo by se to totiž přeložit jako optimalizace optimalizace pro vyhledávače .... Samotný proces optimalizace stránek pro vyhledávače je dlouhodobý proces, vyžaduje prčlivou přípravu, protože dopady se projevují postupně.
(zdroj: 333 tipů a triků pro SEO, Michal Kubíček, Jan Linhart, str.19, C Press, Brno 2010)

Cílem SEO je posunout vaše webové stránky ve výsledcích vyhledávání

Cílem SEO je posunout vaše webové stránky ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích jako je Google nebo Seznam výše na lepší pozice, a tím dosáhnout vyšší návštěvnosti a potenciálně i větších zisků. SEO není jeden postup ani zaručená metoda, ale je to souhrn technik, sledování, ladění a také neodmyslitelného marketingu. Většina technik používaných v rámci SEO není nijak speciální, vše vychází ze zásady tvorby sémantického a přístupného webu, k čemuž se následně přidávají další metody směřující k lepšímu hodnocení webu ze strany vyhledávače.
(zdroj: SEO jednoduše, Martin Domes, str. 9, C Press, Brno 2011)

SEO jsou praktiky vedoucí k optimalizaci nebo uzpůsobení stránek

Search Engine Optimalization (SEO) - optimalizace stránek pro vyhledávače. Zjednodušeně se jedná o konkrétní techniky zabývající se způsobem, jak umístit stránky na co nejlepší pozici ve vyhledávání ... ... SEO již svým názvem napovídá, že se jedná o praktiky vedoucí k optimalizaci nebo uzpůsobení stránek takovým způsobem, aby byly dobře nalezitelné vyhledávači.
(zdroj: Velký průvodce SEO, Michal Kubíček, str.17, C Press, Brno 2008)

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Budování odkazů se slevou

Potřebujete dopomoci k předním pozicím a optimalizace stránek už nepomáhá? Tak to potřebujete zpětné odkazy. Nyní služba Linkbuilding se slevou 10%, tj. za cenu jen 1.575 Kč / měsíc.

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Optimalizace stránek pro vyhledávače je cesta jak zvýšit návštěvnost stránek. SEO optimalizace pomáhá umístit webové stránky na přední pozice. Potřebujete zákazníky?
Pak potřebujete návštěvníky a návštěvnost webových stránek.

Tvorba webových stránek

Internetové studio a marketingová agentura nabízí tvorbu webových - internetových stránek za rozumnou cenu s administrací obsahu v českém jazyce. Zajišťujeme digitální firemní webové prezentace na úrovni. Objednejte tvorbu webových stránek a o vše se postaráme.