SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Co je to SEO

O SEO vzniklo už kde co. Hromady knih, stránek, publikací. Stačí si jen vybrat co je pro koho příjemné. A pokud nechcete číst, jsou tu různá školení, kurzy, semináře i konference.

Definice z dostupných zdrojů

V naší knihovně jsou doslova všechny knihy, které se problematikou SEO zabývají a nebo SEO nakously alespon okrajově. V naší databázi jsou všechny stránky na Internetu, které SEO zmiňují a snažíme se vybudovat kompletní dílo, které pojednává právě o naše oboru, kterým je optimalizace webových stránek pro vyhledávače, jenž ovlivňuje získání předních pozic mezi neplacenými výsledky vyhledávačů a velkou mírou ovlivňuje návštěvnost a ziskovost.

SEO je metodika vytváření a upravování webových stránek

Search Engine Optimization (zkratka SEO, optimalizace pro vyhledávače) je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.
(zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Seo 27.5.2014)

Náš komentář: My rádi proces optimalizace stránek nazýváme laděním. Vytváříme činnost, která vede ke zlepšení stavu. I když výsledkem někdy může být propad na pozicích. Ale z dlouhodobého hlediska ladíme-optimalizujeme web, aby byl zkrátka lepší. Měl lepší zvuk a hrál na struny vyhledávačů.

SEO v sobě zahrnuje aktivity, jejichž úkolem je zlepšit pozice

SEO v sobě zahrnuje aktivity, jejichž úkolem je zlepšit pozice ve vyhledávání, v našem případě e-shopu. Ovšem cílem, který má pro vás význam, je to, aby vám dobře provedené SEO přineslo nejen vyšší návštěvnost, ale hlavně zákazníky, kteří u vás nakoupí. Veškeré aktivity, které napomáhají SEO, nejsou jen záležitostí pouze programátora. Hodně se do nich promítá oblast marketingu a propagace.
(zdroj: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod, Miroslav Sedlák, Petra Mikulášková, str. 103, Computer Press, Brno, 2012)

Náš komentář: SEO je ve své podstatě soubor jednoduchých technik a postupů, které ovlivňují výsledky vyhledávání za účelem získání návštěvnosti webu prostřednictvím neplacených výsledků. SEO je optimalizování - ladění obsahu, aby webové stránky zobrazily vyhledávače na dotazy uživatelů na co nejlepších pozicích, tj, co nejvýše.

SEO vychází z počátečních slov search engine optimalization

Zkratka SEO vychází z počátečních slov search engine optimalization, což se překládá jako optimalizace - přizpůsobení stránek pro vyhledávače. Někdy se také setkáte s nesprávným používáním spojení SEO optimalizace, což je samo o sobě dost krkolomné, dalo by se to totiž přeložit jako optimalizace optimalizace pro vyhledávače .... Samotný proces optimalizace stránek pro vyhledávače je dlouhodobý proces, vyžaduje prčlivou přípravu, protože dopady se projevují postupně.
(zdroj: 333 tipů a triků pro SEO, Michal Kubíček, Jan Linhart, str.19, C Press, Brno 2010)

Cílem SEO je posunout vaše webové stránky ve výsledcích vyhledávání

Cílem SEO je posunout vaše webové stránky ve výsledcích vyhledávání ve vyhledávačích jako je Google nebo Seznam výše na lepší pozice, a tím dosáhnout vyšší návštěvnosti a potenciálně i větších zisků. SEO není jeden postup ani zaručená metoda, ale je to souhrn technik, sledování, ladění a také neodmyslitelného marketingu. Většina technik používaných v rámci SEO není nijak speciální, vše vychází ze zásady tvorby sémantického a přístupného webu, k čemuž se následně přidávají další metody směřující k lepšímu hodnocení webu ze strany vyhledávače.
(zdroj: SEO jednoduše, Martin Domes, str. 9, C Press, Brno 2011)

SEO jsou praktiky vedoucí k optimalizaci nebo uzpůsobení stránek

Search Engine Optimalization (SEO) - optimalizace stránek pro vyhledávače. Zjednodušeně se jedná o konkrétní techniky zabývající se způsobem, jak umístit stránky na co nejlepší pozici ve vyhledávání ... ... SEO již svým názvem napovídá, že se jedná o praktiky vedoucí k optimalizaci nebo uzpůsobení stránek takovým způsobem, aby byly dobře nalezitelné vyhledávači.
(zdroj: Velký průvodce SEO, Michal Kubíček, str.17, C Press, Brno 2008)

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.