SEO optimalizace, tvorba webových stránek, správa PPC kampaní - Dejte věci do pohybu a nečekejte jen na zázrak - Využívejte nástroje Internet Marketingu.

Akce na webové stránky, SEO optimalizaci a správu PPC kampaní

Výhodné akce na webové stránky, SEO optimalizaci a správu PPC kampaní od Zlepšujeme Praha. Stačí si domluvit a zahájit spolupráci a získáte nejen lepší cenu, ale třeba i praktický dárek, který vám pomůže.
Proč platit zbytečně více, když u nás máte nejen profesionální servis služeb, ale i dobré ceny, které jinde nenajdete. Utekla vám nějaká zajímavá akční nabídka? Zkuste si o ni říci i se zpožděním.

Základní SEO paušál

Akční nabídky našich služeb

Rozšířený SEO paušál

Dárky pro naše zákazníky

V.I.P SEO Servis

Zdarma nebo se slevou

Aktuálně:

Po celý rok 2017 platí naše zcela jedinečná akce pro subjekty se sídlem na Praze 5 a 13. Máte firmu na Praze 5? Pak máte 5% slevu na naše služby? Jste naši sousedé z Prahy 13? Pak máte slevu dokonce 13%. Vaše adresa tak může ušetřit za rok i několik tisíc. Pojďte k nám a budete spokojeni. Nejen dobrou cenou, ale i přístupem a servisem služeb.

Do konce května 2017 nabízíme službu Linkbuilding - Budování zpětných odkazů se slevou 10%. Výsledná cena za službu je tedy jen: 1.575 Kč / měsíc. Získejte vliv a autoritu pro svůj web. Budujte zpětné odkazy s námi.

Napište si o nabízenou službu v akci

Do konce roku 2016 - Sleva až 20% na SEO audity

Chcete objevit kde máte chyby na webu, které brzdí jeho výkon? Stačí si nyní se slevou objednat SEO audit - komentovanou analýzu webu, Internetu, konkurence a skrytého potenciálu, který nakopne váš internetový úspěch.

Při objednávce nového webu Mikrostránky zdarma - V případě že objednáte tvorbu nových webových stránek do konce roku v hodnotě více jak 25.000 Kč, získáváte Mikrostránky zdarma a to včetně domény i hostingu.

1. hodina SEO konzultace zdarma - objednejte si SEO konzultaci a získáváte 1. hodinu zdarma. Když budeme efektivní, stihneme v průběhu jedné hodiny toho opravdu hodně.

Do 30.4.2016 - Sleva až 30% na SEO optimalizaci obsahu stránek

Pořád se vám nedaří dostat webové stránky na přední pozice? Už vás zklamala několikáta marketingová nebo internetová agentura? Přejděte k nám a získejte slevu 30% na 3 měsíce. Přesvěčte se o naší profesionalitě a výsledcích! U nás pak zůstanete na věky :)

Do 31.3.2016 - Sleva až 30% na tvorbu webových stránek

Chcete nové webové stránky? Chcete to pořádně rozjet? Nyní nabízíme slevu až 30% na tvorbu webových stránek pro nové subjekty a v případě přechodu z jiného řešení na to naše. Nikdy to nebylo snadnější a levnější.

Do 29.2.2016 - SEO konzultace se slevou až 30%

potřebujete poradit? Potřebujete nakopnout? Potřebujete probrat své nápady, směry a cíle? Ozvěte se v únoru a vše probereme u nezávazné SEO konzultace. Nyní se slevou až 30%.

Do 31.1.2016 - Redakční systém zdarma

Máte webové stránky, ale nevyhovuje vám současný redakční systém? Využíváte například Wordpress, Drupal nebo Joomla a brzdí vás svým výkonem?
Nemůžete dosáhnout na přední pozice, protože současný web nemá čistý zdrojový kód nebo nemůžete optimalizovat jejich obsah? Do 31.1.2016 přejděte se současnými stránkami k nám a získáte redakční systém Veresy zdarma!

Do 31.12.2015 - Sleva 30% na SEO optimalizaci stránek

V průběhu prosince můžete získat slevu až 30% na veškeré služby SEO optimalizace. Tímto získáte například zvýhodněný SEO paušál SEO 10 místo 5.400Kč jen za 4.200Kč. V případě OSVČ dokonce hned na 3 měsíce.

Do 30.11.2015 - Mikrostránky zdarma

Objednejte si v průběhu listopadu nové webové stránky v ceně 15.000Kč a výše a získáte rovnou dva weby. Ten co jste si objednali a k tomu Mikrostránky, tj. podpůrné webové stránky zdarma. A to se vyplatí. Mikrostránky standardně zpoplatňujeme cenou 5.000Kč.

Do 31.10.2015 - Webhosting zdarma

Chcete nové webové stránky a vybíráte jako webhosting k nim? Zbytečná starost. Objednejte si webové stránky od nás a webhosting získáte na rok zdarma. Objednejte si webové stránky s cenou 15.000Kč a výše a získáte i doménu na rok zdarma.

324

SEO konzultací

9

školení

57

hotových webů

42

spokojených zákazníků

Správa PPC reklamy

Nově nabízíme nejen založení, správu a vedení PPC inzertních systémů ale také její audity a analýzy po předchozích dodavatelích, případně po samosprávě majiteli a provozovateli reklamních systémů.

přečíst celé

Redakční systém ADMIoN

Náš redakční systém prošel revolucí a proto také změnil jméno. Nyní se náš redakční systém pro správu a tvorbu obsahu webových stránek jmenuje: ADMIoN.

Školení SEO+PPC

Připravujeme zcela jedinečné školení pro vlastníky a administrátory webových stránek, které kombinuje témata, jenž vás zajímají. Nevyhlížejte zákazníky a ušetřete výdaje za reklamu. Jděte návštěvníkům naproti!

přečíst celé

Zlepšujeme.cz


775 213 667

info@zlepsujeme.cz

Napište nám


SEO - optimalizace stránek

Potřebujete zvýšit návštěvnost stránek. Využijte studio Zlepšujeme.cz. Postaráme se vám o přední pozice ve vyhledávačích pomocí metody optimalizace webových stránek pro vyhledávače - SEO. Se zlepšením pozic se vám zvýší i návštěvnost a získáte tak i lepší obchodní výsledky.

Tvorba webových stránek

Internetové a marketingové studio Zlepšujeme.cz nabízí tvorbu webových stránek s administrací. Pro tvorbu webu využíváme náš redakční systém ADMIoN. Je snadný. Je pohodlný. A je v Češtině. Získejte kvalitní webové stránky s responzivním designem za rozumnou cenu.